10/12/2017 15:56 4846

«Динамо» в меншості втратило очки в Олександрії

Видалення Бєсєдіна і Лужного, а також два непризначені пенальті - «Динамо» не вдалося розпечатати ворота «Олександрії» в останньому матчі року.

На останній матч року Олександр Хацкевич обрав той самий склад, що три дні назад обіграв «Партизан» у Києві. Проте поєдинок в Олександрії складався не так просто, як у Лізі Європи. У першому таймі господарі зовсім не поступалися за грою гостям із Києва, а у гостроті атакувальних дій – навіть переважали.

По воротах Бущана пробивали Цуріков, Довгий, Пономар, Куліш – небезпечно, але неточно. «Біло-сині» також мали моменти біля воріт Паньківа – ударів завдавали Мораєс, Циганков, Буяльський, яким також забракло влучності. Двічі динамівці могли заробити пенальті, але фоли проти Мораєса та Кадара у штрафному «Олександрії» залишилися без реакції від арбітра Можаровського.

На початку другого тайму динамівці провели швидку перспективну атаку через усе поле, яка завершилася ударом від Циганкова та польотом м᾿яча трохи над поперечкою. А трохи згодом чудовий момент змарнував Шапаренко, який пробив невлучно з лінії воротарського майданчика.

Тим часом на тренерській лаві «Динамо» нерви не витримали у Олега Лужного, якого земляк Можаровський вилучив із технічної зони. А незабаром пристрасті спалахнули вже на полі – після фолу Бєсєдіна на Паньківі футболісти обох команд почали з᾿ясовувати стосунки.

Хацкевич використав усі три заміни ще за 15 хвилин до завершення основного часу, випустивши Пантича, Бєсєдіна та Гармаша. Це допомогло «Динамо» заволодіти ігровою перевагою та більш активно пресингувати «Олександрію». Проте кінцівку матчу киянам довелося догравати у меншості – Можаровський показав Артему Бєсєдіну сумнівне друге попередження (нібито за симуляцію) та вилучив із поля.

У фінальні хвилині один на один із голкіпером виходив Циганков, небезпено зі штрафного пробивав Морозюк, але рахунок на табло так і не змінився – 0:0.

«Динамо» завершує рік із поки що 3-очковим відставанням від «Шахтаря», якому сьогодні ще належить провести матч із «Зорею».