Світовий футбол 10 Грудня, 17:43 1410
Арбітр матчу «Кельн» - «Фрайбург» змушений був виміряти кроками 11 метрів для пробиття пенальті | 19-27
Кумедний епізод стався в матчі Бундесліги.

Через рясний снігопад поле стадіону «Рейн Енергі», де проходить матч між «Кельном» і «Фрайбургом», не було вчасно очищено, і гра була перенесена на 30 хвилин.

Арбітр матчу Кельн - Фрайбург змушений був виміряти кроками 11 метрів для пробиття пенальті - изображение 1

Згодом матч все-таки почався, але велика кількість снігу на поле все одно створювала казусні ситуації.

Так, наприклад, в середині першого тайму Роберт Кампка призначив пенальті у ворота «Фрайбурга», але форвард «Кельна» Серу Гірассі довго не міг виконати удар, тому що неможливо було в снігу знайти точку одинадцяти метрів. В результаті, рефері відрахував кроками потрібну відстань від воріт.