Динамо Київ 11 Грудня, 17:12 1822
Динамівці в оренді: Щебетун забиває за дубль, Михайличенко асистує в основі «Сталі» | 19-27
Підбиваємо підсумки тижня для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

Українська частина орендованих динамівців минулого тижня завершила перший відрізок сезону, провівши матчі 19-го туру УПЛ, який видався досить гарячим, незважаючи на по-справжньому зимову погоду.

Зустріч «Маріуполя» та «Сталі» завершилася з рахунком 4:2, і обидва орендованих динамівці сталеварів, Богдан Михайличенко та Олександр Тимчик, відіграли цей матч повністю. Михайличенко (на головному фото) ще й відзначився гольовим пасом на Едгара Малакяна (автора дубля) на 87-й хвилині.

Також Богдан запам᾿ятався потужним ударом з лінії штрафного на початку другого тайму, проте влучив у поперечину.

Тимчик теж мав чудовий шанс розписатися у воротах суперника − на другій компенсованій хвилині він вийшов один на один, проте пробив вище воріт.

Олексій Щебетун, який брав участь у матчі молодіжних команд (1:3 на користь «Сталі»), забив другий м᾿яч кам᾿янчан на 45-й хвилині, а на 88-й хвилині був замінений.

Зураб Очігава вийшов на поле на 76-й хвилині матчу «Олімпік» - «Ворскла», замінивши Федоріва за рахунку 1:3 на користь гостей. До фінального свистка «Олімпік» пропустив ще раз, а ще один орендований динамівець у складі донеччан, Павло Лук᾿янчук, залишився на лаві запасних у третьому матчі поспіль.

Олександр Андрієвський відіграв у четвер усі 90 хвилин в матчі Ліги Європи проти «Атлетіка», в якому «Зоря» поступилася з рахунком 0:2 та покинула розіграш турніру. Хавбек заробив жовту картку за гру рукою на 50-й хвилині, також серед його дій – один удар по воротах, 3 фоли на суперниках та один фол, зароблений на користь своєї команди. Протягом матчу Андрієвський виконав 55 пасів із точністю 72,7%.

А вже у неділю Олександр провів повний матч проти «Шахтаря», який став прикрасою не лише туру, а й усієї осінньої частини чемпіонату. Програючи 0:1, команда Юрія Вернидуба вирвала перемогу, забивши два голи у компенсований час.

Віторіну Антунеш також відіграв увесь поєдинок у складі «Хетафе» проти «Ейбара» (0:0). На рахунку португальця один удар повз площину воріт, 3 фоли на суперниках і один, зароблений на користь «Хетафе», а також 24 паси партнерам із точністю 79,2%.

Сергій Рибалка отримав усього 15 хвилин ігрового часу в матчі «Сівасспора» проти «Істанбул Башакшехіра», вийшовши на поле на 77-й хвилині, коли рахунок вже був встановлений – 1:0. Завдяки цій перемозі «Сівасспор» позбавив «Башакшехір» лідерства в чемпіонаті Туреччини (тепер «Башакшехір» має 30 очок і на два пункти відстає від «Галатасарая»). Команда Рибалки йде на 9-й позиції, набравши 22 очки.