Динамо Київ 14 Грудня, 22:04 2369
Лукаш Теодорчик: «Останнім часом читаю багато неправдивої інформацію про себе, мушу пояснити» | 19-27
Колишній нападник київського «Динамо», який зараз переживає нелегкий період в «Андерлехті», відповів на атаку з боку ЗМІ.
«Останнім часом читаю багато неправдивої або прикрашеної інформації про себе. Досі я ігнорував подібне, але настав час пояснити декілька речей, бо те, що переживаю важкий період на полі, не значить, що можна це безкарно використосувати.

Нехай редактори запитають моїх партнерів. яким я нібито не подаю руки. Нехай перевірять. У нас чудові стосунки.

Середній палець? Ок, це не є щось таке, чим я задоволений і пишаюсь. Але хочу нарешті закрити цю тему. Мені теж багато разів це показували, але я не дозволю ображати мою родину і себе. Удар суперника ногою був емоційним проявом, за що я попросив вибачення та отримав додаткове покарання.
Промах під час матчу? Це стається навіть з найкращими. І це не привід ображати мене чи писати неправду в статтях. У попередньому сезоні все заходило у ворота, зараз так не виходить. Спокійно, Тео важко працює. І ми знаємо, що важка праця дає результати. Голова після останнього матчу ціла і відчуваю, що через деякий час заб'ю нею якийсь гол», – написав Тео у Фейсбуці

У поточному сезоні 25-річний екс-динамівець забив лише 3 голи у 22 матчах.