Європа vs Південна Америка. Сьогодні відбудеться фінал Клубного ЧС

Світовий футбол 16 Грудня, 10:16 1238
Європа vs Південна Америка. Сьогодні відбудеться фінал Клубного ЧС | 19-27
Сьогодні в Об'єднаних Арабських Еміратах відбудуться заключні поєдинки на Клубному чемпіонаті світу.

Господарі турніру, «Аль-Джазіра», з мексиканською «Пачукою» визначать володаря третього місця. За корону найкращого клубу планети поведуть боротьбу мадридський «Реал» і «Греміо» з бразильського Порту-Алегрі.

Нагадаємо, що «вершкові» можуть стати першим в історії клубом, хто виграв два поспіль КЧС. В цілому, протягом трьох останніх років турнір виграють виключно іспанські команди: двічі «Реал» і один раз «Барселона». Востаннє Клубний ЧС підкорявся південноамериканській команді 2012 року: тоді «Корінтіанс» виявився сильнішим за «Челсі» (1:0).

З історичної точки зору перемога «Реала» допоможе йому зрівнятися з «Барселоною» за кількістю виграних титулів чемпіонів світу (у обох буде по три). Крім того, форвард мадридців Кріштіану Роналду може закріпитися на вершині кращих бомбардирів КЧС: зараз у португальця 6 голів.

Матч «Аль-Джазіра» - «Пачука» відбудеться сьогодні в 16:00. У разі нічиєї в основний час суперники будуть відразу ж пробивати пенальті.

Матч «Реал» - «Греміо» розпочнеться сьогодні о 19:00. Тут, якщо 90 ігрових хвилин не визначать переможця, буде овертайм і серія пенальті.