Експертиза. Головна цифра Ярмоленка в матчі із «Баварією»

Світовий футбол 21 Грудня, 19:11 1738
Експертиза. Головна цифра Ярмоленка в матчі із «Баварією» | 19-27
​У кубковому поєдинку з «Баварією» півзахисник «Боруссії» Андрій Ярмоленко виконав 55 ТТД з браком 20%.

Матч проти «Баварії» розділився для Андрія Ярмоленка та всієї його команди на два різних тайми. До перерви у «Боруссії» було всього чотири гострі передачі і один удар по воротах. Мюнхенці вже на 12-й хвилині могли вигравати з рахунком 5:0, але обмежилися в першому таймі двома забитими м'ячами. Після відпочинку гра перекинулася, і на виході у дортмундців виявилося навіть більше передач, ніж у Баварії. За підсумками поєдинку володіння м'ячем склала — 50% на 50%, удари по воротах — 13:8, виграні єдиноборства — 43% на 57%, - відзначає zbirna.com.

У Пулішича було дев'ять обведень

Скромні показники виявилися у нашого футболіста, хоча в першому таймі він, нагадаємо, грав на позиції нападника. У загальній складності Ярмоленко зробив всього 55 ТТД, але брак був невеликий — 20%. Українець виконав 38 передач з точністю 87%, виграв чотири єдиноборства з дев'яти, завдав два удари по воротах, віддав два гострих паси та зробив два обведення. По цифрах і Шінджі Кагава, і Крістіан Пулішич виглядали краще (американець, наприклад, здійснив дев'ять обведень), але основне досягнення Ярмоленко — його результативний удар, який перекрив все інше. Це була його головна цифра.