«Аль-Ахлі» Реброва програв «Аль-Насру» і втратив лідерство

Світовий футбол 29 Грудня, 21:14 653
«Аль-Ахлі» Реброва програв «Аль-Насру»  і втратив лідерство  | 19-27
Сергій Ребров зазнав третьої поразки в чемпіонаті Саудівської Аравії. Цікаво, що суперник перед тим набрав лише 2 очки в 4-х турах.

«Аль-Ахлі» під орудою 43-річного українського тренера поступився «Аль-Насру» на виїзді 1:3. Перед звітним матчем команда Реброва втратила лідерство на користь «Аль-Хіляля», але повернути втрачені позиції не змогла.

«Аль-Ахлі» пропустив на 36-й хвилині, зумів відігратись на 59-й завдяки 5-му в сезоні голу грецького нападника Янніса Фетфацидіса. Однак уже через 2 хвилини «Аль-Наср» знову вийшов уперед і навіть збільшив свою перевагу на 75-й.

В «Аль-Ахлі» залишається 31 бал, що на 2 менше, ніж в «Аль-Хіляля», який ще й має два матчі у запасі. «Аль-Наср» піднявся на 3-е місце і може скласти конкуренцію команді Реброва за лігочемпіонівську путівку.