08/01/2018 17:33 188

​Артем Франков: «Спочатку в «Динамо» оцінять можливості Шабанова для прогресу»

Головний редактор журналу футбол Артем Франков оцінив для 1927.kiev.ua трансфер Артема Шабанова в київське «Динамо».

— Останнім часом у всіх склалося враження, що краще будь-хто, ніж Кадар, тому такого гравця, як Шабанов, можна буде десь прилаштувати. В крайньому разі, подивитися, на скільки великим є його потенціал та що він зможе протиставити суперникам по позиції. Дещо некоректно говорити, але разом із цим, ми ослабляємо конкурента по чемпіонату і не дозволяємо підсилитися цим гравцем якомусь іншому супернику.

— «Зорі», наприклад, яка досить серйозно цікавилася Артемом…

— Одна справа піти в «Зорю», інша в «Динамо». І не відомо, на скільки луганчани могли задовільнити фінансовий «апетит» донецького клубу та самого гравця. Спочатку Шабанова спробують в «Динамо», щоб з’ясувати, на скільки він готовий прогресувати. Дивлячись збоку, такі моменти, найчастіше, дуже важко прорахувати. Його досить серйозно переглянуть, перш ніж віддавати в оренду, про можливість якої йшла мова.

В цілому, Шабанов достатньо якісний захисник, кандидат у збірну України. Звісно, не без недоліків. Наразі, дуже важливою є його можливість прогресувати. Цей момент я не можу, наразі, оцінювати. Думаю, динамівські селекціонери свій висновок вже зробили.

Розмовляв Микола Тимощук

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше