11/01/2018 10:31 166

Віктор Леоненко: «Шабанов має всі шанси заграти в «Динамо»

Колишній нападник «Динамо», футбольний експерт Віктор Леоненко прокоментував останні трансферні новини.

Про шанси Шабанова в «Динамо»

«Шабанов не такий сильний, але, думаю, що він може заграти в «Динамо». У нього є для цього шанси. Якщо порівнювати з тими, хто зараз грає в захисті у киян, то можна взагалі з будь-якої команди брати гравців. У тій же «Ворсклі» можна знайти футболіста. Якщо ти хороший гравець, то в «Динамо» повинен легко заграти. Особливо зараз, коли чемпіонат України слабкий і не потрібно надто напружуватися. Але якщо Шабанов почне помилятися в матчах зі слабкими командами, то, як я вже говорив раніше - в мішок і з моста. Його просто приберуть з основного складу. При цьому вважаю, що Шабанов не зможе рівноцінно замінити Віду. На відміну від хорвата, він - спокійніший. Віда - це справжній звір, «сорочка хлопець»! Хоча через це Домагой досить часто порушував правила. Плюс Шабанов головою грає не так добре, як Віда. Але, якщо порівнювати Шабанова з Кадаром, то, Артем сильніший. Не дуже переконливо виглядає і Кендзьора. На тлі захисників-легіонерів, Шабанов виділяється, але однозначно поступається Віді. Найголовніше, щоб він не перегорів», - сказав Леоненко в інтерв'ю Footboom.

Про Ротаня в «Динамо»

«У чемпіонаті України Ротань допоможе «Динамо», тому що кияни в основному грають на чужій половині поля. Що стосується, Ліги Європи, то Руслан там не потрібен».

Про Караваєва в «Динамо»

«Для того, щоб Караваєв став топ-гравцем, йому потрібно потрапити в «Динамо» чи «Шахтар». Поки цього не станеться, його будуть вважати посереднім футболістом. У нього в «Зорі» немає стабільності, а у нас звикли дивитися на вітчизняних грандів. Думаю, що Караваєв точно посилив би команду Хацкевича».
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше