12/01/2018 10:42 88

Чи може польовий гравець помінятися місцем із воротарем у ході матчу?

Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ.

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Чи може польовий гравець помінятися місцем із воротарем у ході матчу?

ВІДПОВІДЬ

Так, якщо дотримано низку умов: а) відбулася зупинка гри (м’яч не в грі); б) арбітр поінформований про зміну; в) у команді, котра проводить зміну футболістів, наявні кілька комплектів форми, тобто воротар, який, умовно кажучи, мав червону форму з першим номером, одягає футболку з таким же номером, але іншого кольору — того, в якому вийшли на гру польові гравці; відповідно перевдягається і гравець у полі, який міняється місцем із кіпером. Слід розуміти: тут ідеться не про заміну (substitution procedure), а зміну (changing the goalkeeper): другу процедуру можна здійснювати кілька разів за матч.

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 03, пункт 4.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше