12/01/2018 13:17 99

Олександр Тимчик: «Був варіант залишитися в «Сталі», але я вирішив перейти до «Зорі»

Захисник «Динамо» Олександр Тимчик розповів про перехід до складу «Зорі» на правах оренди та про головне завдання на першому етапі.

- Під час відпустки мені подзвонили агенти і сказали, що є пропозиція від «Зорі». Я недовго думав. Був варіант залишитися в «Сталі», але я порадився з батьками, з агентами і всі разом ми вирішили, що краще перейти в «Зорю».

- Що можеш сказати про цю команду?

- «Зоря» - клуб серйозного рівня. Команда виступала в груповому етапі Ліги Європи, тому було цікаво стежити за іграми луганчан.

- Головне твоє завдання на першому етапі?

- Перше завдання - влитися в колектив, щоб хлопці та тренерський штаб мене прийняли. А далі все залежить тільки від мене. Буду доводити, що здатний грати на гарному рівні та поборотися за місце в основному складі.

- Як воно втягуватися в роботу після відпустки?

- Відпочив добре. Часу було достатньо. В останні дні навіть нудно вдома було. Бігати по колу не завжди цікаво (посміхається). Хотілося скоріше влитися в колектив і почати тренуватися. Нарешті я дочекався цього моменту і тепер можна віддаватися улюбленій справі повністю, - цитує Тимчика офіційний сайт «Зорі».

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше