12/01/2018 14:38 103

Франков анонсував публікацію документа, який «закриє одну вельми пахучу справу»

Головний редактор журналу «Футбол» і член виконкому ФФУ Артем Франков анонсував публікацію документа, який повинен закрити «одну вельми пахучу справу», яка переслідувала наш футбол в 2017 році.

«Три «У». З усмішкою, розчуленням і все-таки подивом вчитуюсь в рядки одного вкрай цікавого і показового офіційного документа, який, щиро сподіваюся, стане цікавим не тільки для читачів «Футболу», а й закриє одну вельми пахучу справу, яка переслідувала наш футбол в минулому 2017 році.

Якщо вже комітет ФФУ з етики та чесної гри під керівництвом Франческо Баранки не вважає за потрібне займатися питаннями етики (іноді дають зрозуміти боротьбу з відвертим наклепом, іноді - з породженнями хворої уяви), то я за старою звичкою де в чому зможу їм допомогти. Але ж, здавалося б, скринька так просто відкривалася...

Загалом, 15-го читайте в «Футболі». А я поки сходжу на засідання нашої Тренерської асоціації, щоб дізнатися, кого вони визнали найкращими за підсумками року», - написав Франков у своїй конференції на сайті Matchday.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше