12/01/2018 15:14 141

Олег Федорчук: «Пройде рік-два, і про цей склад «Динамо» говоритимуть в Європі»

Відомий український тренер Олег Федорчук висловив свою думку з приводу кадрової ситуації в київському «Динамо» і підписання Артема Шабанова.

— Шабанов — цікавий, самобутній гравець, — каже Олег Федорчук. — Та ще й динамівський вихованець. Артему під силу одразу пробитися до основного складу. Не думаю, що він обійшовся киянам аж надто дорого. 200–300 тисяч доларів (5,6–8,4 млн грн) — межа. Це місячна зарплата легіонера.

Експерт припускає, що кияни страхуються на випадок втрати Євгена Хачеріді.

— Євген не раз заявляв, що хоче спробувати свої сили за кордоном. До того ж він — дорогий гравець із солідною цифрою в контракті. Тому поява Шабанова в такий момент — ідеальний варіант. Настали часи, коли українці зможуть реально претендувати на місце в основі «Динамо». Та й не тільки. «Шахтар» має намір повернути з Полтави свого вихованця Матвієнка. У киян стабільно заграли Шепелєв, Буяльський, Циганков і Шапаренко. Останній взагалі мене зачарував у листопаді-грудні. Хтозна, може, ми на порозі чергових великих перемог. Пройде рік-два, і про цей склад «Динамо» говоритимуть в Європі. Динамівці вигравали там трофеї, коли мали у складі українців. Численні легіонери, які приходили ще кілька років тому, за великим рахунком нічого клубу не дали. Не вийшло й продати їх за пристойні гроші.

Федорчук не бачить проблеми в тому, що тренери молодіжного складу свого часу не розгледіли талант Шабанова.

— Кожен гравець має знайти свою команду і свого тренера. Випадки, як із Артемом, час від часу трапляються у футболі. Згадайте, як «Шахтар» кілька разів купував і продавав власного вихованця Євгена Селезньова. Тому в Шабанова не має бути проблем із психологічною адаптацією.
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше