12/01/2018 15:35 130

Ротань в «Динамо». Думка фахівців

Українські футбольні експерти скептично оцінюють перспективи Руслана Ротаня в київському «Динамо».

zbirna.com звернувся до відомих фахівців з проханням прокоментувати повідомлення про трансфер півзахисника збірної України Руслана Ротаня в «Динамо».

Олександр СОПКО

(Екс-захисник Шахтаря)

- Руслана Ротаня я дуже поважаю. Він приніс багато користі українському футболу, але Динамо зараз потрібне перезавантаження не на півроку, а на більш тривалий період. Руслан може чимось допомогти київській команді на короткій дистанції, проте краще робити ставку на більш молодих, інакше буде не розвиток, а стагнація клубу. Звичайно, фанати Ротаня скажуть в його захист, що поруч з ним будуть рости молоді гравці і так далі...

Вважаю, що в такому віці потрібно грати багато. А Руслан Ротань - це не людина лавки. Таким, як він, потрібно надавати місце в основі. В Динамо зараз і без того є перебір з виконавцями. Прихід авторитетного гравця може зіграти не найкращу роль. Ускладняться взаємини Олександра Хацкевича з підопічними, які неминуче залишаться без практики. Не можна довго говорити футболістам, що вони хороші в роботі на тренуваннях і не випускати їх в основному складі. Тоді втрачається довіра до тренера.

Конкуренція приносить користь команді, але не можна змінювати гравців, як рукавички. Молодим особливо потрібно довіряти, навіть в тому випадку, якщо вони проведуть матч-другий невдало. А виходить так, що в Динамо вже взяли словенця Бенджаміна Вербича - він напевно йшов з умовою, що отримає місце в основному складі. А що тоді робити з Циганковим, Шепелєвим і Шапаренком, яким треба рости?

Упевнений, що трансфер Руслана Ротаня в Динамо буде несподіваним для футбольного суспільства і мало що дасть не тільки київській команді, але і самому півзахиснику. Ротаню, на мій погляд, краще було б залишитися в Європі.

Юрій ШЕЛЕПНИЦЬКИЙ

(Екс-півзахисник Чорноморця)

- Ймовірний перехід Руслана Ротаня в Динамо не зовсім мені зрозумілий. Самому футболістові це буде вигідно тільки, якщо наставник біло-синіх пообіцяв йому місце в основному складі. В іншому випадку Ротаню краще було б залишатися в Чехії та намагатися завоювати місце в старті Славії.

Правда, є один нюанс: невідомо, що в Празі було з Русланом. Він сам хоче звідти піти, а керівництво клубу та тренерський штаб намагаються утримати футболіста, або все навпаки - його з чеського клубу виштовхують...

Вважаю, що в опорній зоні у Динамо маса кмітливих молодих виконавців. Їм потрібно грати, а команді розвиватися. Божевільний потенціал є у Шепелєва та Буяльського. Є ще й Сидорчук. Більш того, Рибалку нікуди в складі Динамо ставити... А він молодше Ротаня, і теж досвідчений, хоча і не в такій мірі, звичайно, як Руслан.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше