Офіційно: Руслан Ротань - гравець «Динамо»

Динамо Київ 12 Січня, 18:20 811
Офіційно: Руслан Ротань - гравець «Динамо» | 19-27
Капітан збірної України повертається в столичний клуб.

Угода з 36-річним півзахисником розрахована до завершення поточного сезону.

Нагадаємо, Ротань уже виступав за «Динамо» протягом двох із половиною років. Поповнивши ряди «біло-синіх» напередодні сезону 2005/2006, Руслан провів за цей період 49 матчів у чемпіонаті України (забив 5 м’ячів), 8 матчів у єврокубках (2 м’ячі), а також 8 матчів у рамках розіграшу Кубка України (1 гол).

Разом із Русланом «Динамо» здобуло одне чемпіонство, два Кубка України і два Суперкубка України.

Київський клуб Ротань залишив рівно 10 років тому, 12 січня 2008 року, повернувшись до «Дніпра», у складі якого провів свій перший матч у вищій лізі чемпіонату України (7 листопада 1999 року, матч «Дніпро» — «Кривбас» — 1:0). За «Дніпро» півзахисник виступав у періоди з 1999 до 2005 та з 2008 до 2017 року – найбільший етап своєї професійної кар’єри. Руслан є вихованцем ДЮСШ «Зірка», ДЮСШ «Ворскла» та дніпровського спортінтернату. Останні півроку провів у чеській «Славії».