13/01/2018 12:53 200

Дмитро Михайленко: «Ротаня взяли з прицілом на чемпіонську гонку»

​Минулий чемпіонат півзахисник збірної України закінчував в «Дніпрі», де був одним з кращих гравців команди, яка показувала дуже привабливий футбол.

«У нинішньому чемпіонаті України дуже серйозна конкуренція в боротьбі за золоті медалі, і трансфер Руслана Ротаня в Динамо, на мій погляд, продиктований в першу чергу ця обставина, - сказав Михайленко. - Звичайно, всі ми розуміємо, що капітана збірної України запросили до Києва не на тривалу перспективу, але в тому, що він може допомогти команді Олександра Хацкевича тут і сьогодні, у мене мало сумнівів. Динамівцям потрібна серйозна фігура на полі і в роздягальні. Футболіст, який буде підтримувати правильний настрій. Гравець, який стане провідником тренерських ідей і установок, в тому числі за межами поля. Той, хто не злякається жорсткої конкуренції в гонитві за Шахтарем, де кожна нічия може коштувати чемпіонського титулу. Так що перехід Ротаня переслідує конкретну мету - перемогу в УПЛ. Фізичний стан нашого колишнього капітана завжди виділяло його серед інших виконавців, і я не думаю, що за півроку щось змінилося. У Дніпрі Руслан завжди був лідером за всіма показниками фітнесу, пов'язаних із загальною дистанцією і середньою швидкістю, а можливу втрату спринтерських даних і різкості буде компенсувати його неоціненний досвід.

У нинішній схемі Динамо Ротаню має бути зручно. Система гри з двома опорними півзахисниками ідеально йому підходить. На мою думку, капітан збірної України більше націлений на білд-ап (конструювання атаки від першої лінії. - Прим. Авт.) І оборону, і той же Віталій Буяльський буде більше сфокусований на атаці. Загалом, на мій погляд, це серйозне посилення для Динамо, і я бажаю Руслану Ротаню довести це з перших же матчів», - цитує Михайленка zbirna.com.
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше