13/01/2018 14:24 146

​В'ячеслав Заховайло: «Нехай всі себе так відчувають в 25, як Ротань — 36»

Менеджер з Чехії В'ячеслав Заховайло був причетний до переходу капітана збірної України в Славію і на власні очі бачив достатньо матчів з його участю в останні півроку.

— Ротань — не той футболіст, який потребує додаткових характеристик, — сказав Заховайло zbirna.com.

— У Славії його цінували за системоутворюючу роль на полі, за працьовитість і працездатність, вміння працювати з м'ячем двома ногами, за здатність виводити команду з-під пресингу і так далі. В Україні це теж добре знають. Так, Руслан провів восени не так багато матчів, але у Празі постійно застосовували ротацію, і він підпадав під неї. Однак коли надійшла пропозиція від «Динамо», гравець скористався правом розірвати контракт. Таким клубам не відмовляють, тим більше що були запропоновані гарні умови.

Що я можу сказати з приводу його фізичних кондицій? Можу тільки побажати всім 25-річним футболістам відчувати себе так, як почуває себе Руслан Ротань. Професіонал з великої літери. У Славії він, здається, пропустив через мікротравми тільки три тренувальні дні — це теж говорить про багато що. Так що я впевнений, що цей півзахисник посилить «Динамо» і допоможе команді в боротьбі за чемпіонський титул. Шанс зайняти перше місце у киян є.

Закриє дорогу молодим? Конкуренція з таким виконавцем ще нікому не шкодила. Я вважаю, навпаки, у Ротаня буде чому повчитися в тренувальному процесі та в побуті.
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше