«Реал» сенсаційно поступився «Вільяреалу» на «Сантьяго Бернабеу»

Світовий футбол 13 Січня, 20:38 1169
«Реал» сенсаційно поступився «Вільяреалу» на «Сантьяго Бернабеу» | 19-27
«Реал» у матчі 19 туру чемпіонату Іспанії програв вдома «Вільяреалу» з рахунком 0:1.

Сенсаційну перемогу Вільяреалу над чинними чемпіонами Іспанії та світу приніс Пабло Форналс на 87-й хвилині гри.

Реал після чергового фіаско залишився на 4-му місці у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 32 очки. Вільяреал піднявся на 5-ту сходинку, у «жовтої субмарини» лише на 1 пункт менше, ніж в мадридців.

Реал знову провалив другий тайм

Мадрид непогано розпочав гру і у першому таймі мав чимало нагод для взяття воріт, однак на завершальній стадії атак «вершкові» зіткнулись з катастрофічною реалізацією гольових моментів та неймовірним Серхіо Асенхо. До перерви команда Зідана, можливо, не демонструвала свій найкращий футбол, але точно домінувала у всіх аспектах гри. А ось з перших хвилин другої половини матчу Реал просто розчинився на полі, фанати мадридського клубу ніби пережили своєрідне дежавю. Такою ж безсилою вони бачили свою команду після перерви у зустрічах з Барселоною та Сельтою.

У другому таймі Реал за великим рахунком не показав абсолютно нічого. Підопічним Зізу знову не вистачало швидкості в атаці, а Кроос, Каземіро та Модріч, регулярно провалювались у центрі поля, дозволячи Вільреалу проводити гострі контрвипади. Один з таких завершився елегантним голом Форналса, який підсік м'яч над Навасом, опинившись першим на м'ячі після того, як Унал не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером мадридців.

Зізу не вистачає центрфорварда

Скільки б Зінедін Зідан не говорив, що взимку йому не потрібні трансфери, а Реалу таки катастрофічно не вистачає центрального нападника. За відсутності травмованого Бензема, який у нинішньому сезоні провалював матч за матчем, французький фахівець вирішив закрити цю позицію за допомогою Роналду. Однак португалець окрім того, що бореться зі спадом форми, так ще й не зовсім комфортно почувається на позиції «дев'ятки». Якщо Флорентіно Перес і надумав підписати Мауро Ікарді, то має робити це не влітку, а вже зараз – у січні. Інакше Мадрид ризикує провалитись не лише у Прімері, яка вже фактично програна без шансів, але й на усіх інших фронтах.

Гравець матчу – Серхіо Асенхо

Серхіо Асенхо на “Сантьяго Бернабеу” ще раз продемонстрував свій неймовірний талант. 28-річний голкіпер, який значну частину кар’єри провів у лазареті через травми хрестоподібних зв’язок обох колін, довів, що у грі на лінії воріт він – один з найкращих в Іспанії. Асенхо немов восьминіг своїми щупальцями діставав неймовірні м’ячі, доводячи фанатів Реала до божевілля. Вперше голкіпер Вільяреала змусив роззявити роти практично усіх присутніх на стадіоні, коли потягнув постріл Марсело у дальню дев’ятку. Згодом до списку жертв Асенхо долучився і Кріштіану Роналду. В середині першого тайму Серхіо дивовижним чином відбив удар португальця зі штрафного, а перед свистком на перерву не дозволив Кріштіану відзначитись буквально з декількох метрів.

Цікаві факти

– Реал програв два поспіль домашні матчі у Ла Лізі, не забивши жодного гола (Барселона, Вільяреал), вперше за 18 років.

– Вільяреал вперше переміг Реал на «Сантьяго Бернабеу».

– Вперше в історії Реала найкращий бомбардир команди (Роналду) забив лише 4 голи після 18 турів.