Світовий футбол 13 Січня, 22:40 524
«Мадрид торкнувся дна» та «Зідан у відставку». Іспанські ЗМІ знищили «Реал» після поразки від «Вільяреала» | 19-27
«Реал» отримав величезну порцію критики від мадридських ЗМІ після домашньої поразки від Вільяреала у матчі 19 туру Ла Ліги (0:1).

AS: Мадрид торкнувся дна

Видання критикує Реал та, зокрема, Кріштіану Роналду за слабку результативність. «Гол Форналса став покаранням для Мадрида, який змарнував чимало нагод у першому таймі. Роналду повинен був забивати щонайменше тричі, але зараз для нього закриті усі ворота світу. Очікування дуелі з ПСЖ перетворюється на вічність», – пише AS.

Marca: Безкінечна криза

«Реал» залишив «Вільяреал» живим, не забивши у першому таймі, та отримав розплату у вигляді гола Форналса. Марсело провів черговий слабкий матч, провалившись під час пропущеного м'яча, а Роналду і надалі не може забити. Хтось впізнає цей Мадрид? Вони можуть втрати навіть місце у Лізі чемпіонів, і це не жарт», – пише Marca, відзначаючи, що «вершкові» потрапили у ігрову та психологічну яму.

El Mundo: Нова поразка Реала, який не проявив ознак життя

Одне з найбільш авторитетних видань Іспанії називає Зінедіна Зідана головним винуватцем провальних результатів Реала у чемпіонаті Іспанії. Більше того, журналіст El Mundo Хуліан Руїс вважає, що у Зізу є лише два шляхи для вирішення ситуації: «відставка або відставка». А ось Роналду видання пропонує провести щось на зразок обряду екзорцизму, оскільки португалець «тотально втратив ворота».

El Pais: Вільяреал нокаутував Реал

«Мадрид завершив перше коло з відставанням у 16 очок від Барселони,а Роналду забив всього 4 голи. Це тотальний колапс. Реал так провалюється, що Вільяреал вже бореться з ним за 4-те місце та Лігу чемпіонів. Але найгірше те, що Зідан не знає, як вирішити проблему», – пише головне видання Іспанії El Pais.