«Динамо» – «Санкт-Галлен»: стартові склади. ОНЛАЙН

Динамо Київ 19 Січня, 16:16 405
«Динамо» – «Санкт-Галлен»: стартові склади. ОНЛАЙН | 19-27
Пропонуємо стартові склади та онлайн-трансляцію першого контрольного матчу київського «Динамо» на зимових зборах - проти швейцарського «Санкт-Галлена».

Як повідомляє офіційний сайт «Динамо», на перший тайм динамівці вийдуть у наступному складі:

Маханьков – Кендзьора, Бурда, Шабанов, Піварич – Шепелєв, Буяльський, Гармаш, Вербич, Гонсалес – Хльобас.

Матч «Динамо» - «Санкт-Галлен» ви зможете переглянути на нашому сайті у розділі «ОНЛАЙН». Початок трансляції – о 17:30.

1. Матч розпочався!

2. Провели швейцарці атаку по правому флангу, але цей наступ перервав Шабанов, який підстрахував флангового захисника.

3. Буяльський ледь не вийшов віч на віч, передача засильною була.

5. Кутовий заробили швейцарці.

6. Відбились кияни і почали свою атаку.

7. Відбувся удар по воротах Динамо, але наш захист заблокував цей постріл.

9. Бабич головою пробив вище воріт Маханькова.

10. Гонсалес гостро прострілив, але ніхто з киян не встиг замкнути передачу.

11. Удар здалеку по воротах Маханькова, повз ворота.

12. Ще один удар від суперників і знову не влучно.

14. Старт матчу за швейцарцями, але по справжньому гострих моментів ще не було.

17. Хльобас вийшов віч на віч, але пробив вище воріт. Однак там був рикошет, тому буде кутовий.

18. Відбились швейцарці і почали свою атаку.

19. Буяльського збили у центрі поля.

22. Гонсалес намагався загострювати атаку, але знову його передача пішла внікуди.

24. Половина першого тайму позаду. Гра у нас без гострих моментів, команди не вмикали ще максимальні швидкості.

26. Провели швейцарці затяжну атаку, яка закінчилась фолом у нападі.

29. Дуже багато браку у діях киян. За півгодини гарної, якісної атаки ще не було.

31. Заробили кутовий швейцарці.

32. МОМЕНТ! Головою з семи метрів пробив гравець Санкт-Галлена, Маханько не реагував, добре, що вище воріт.

33. ГОЛ. Седрік Іттен робить рахунок 1-0.

36. Активізувались кияни, намагаються зрівняти рахунок ще до перерви.

38. У положенні поза грою опинився Хльобас.

40. Бурда порушив правила в атаці.

42. Нічого не виходить у киян. Сподіваємось, что у другому таймі голи прийдуть.

ВСЕ. ПЕРЕРВА. 1-0 Динамо програє.

46. Другий тайм розпочався.

47. Динамо вийшло на другий тайму такому складі: Бущан, Кадар, Хачеріді, Миколенко, Морозюк, Алібеков, Ротань, Смирний, Шапаренко, Калітвінцев, Бєсєдін.

49. Відбулась подача до штрафного Динамо, прямо до рук Бущана.

50. Заробили гострий стандарт кияни.

51. МОМЕНТ! Стоянович рятує після удару головою Алібекова.

52. Подали кутовий кияни, але нічим гострим він не закінчився.

54. Гостру атаку перервав Піварич, але втекти до своєї атаки не змогли кияни.

56. Кутовий заробили швейцарці.

57. Відбились кияни і починають свою атаку.

58. А зараз неприємний момент. Хачеріді лежить на газоні і тримається за спину. Потрібна допомога Євгену.

60. Все добре з Євгеном, гру поновлено.

64. Кутовий заробили кияни.

65. Відбились швейцарці, але атака Динамо продовжується.

68. Ротань класну діагональ віддав через півполя, але захисник Санкт Галлена прочитав задумку Руслана.

69. У позиційній атаці у киян нічого не виходить. Суперник все перекриває.

71. Кутовий заробили швейцарці.

72. Відбились кияни, однак втекти до швидкої атаки не вдалось.

74. Офсайд у Бєсєдіна.

78. Калітвінцева збили у центрі поля. Тяжка гра від Динамо, моментів немає, як і бажання власне. Гравці Санкт Галлена набагато більше мають мо тивації та зарядженості.

82. Черговий кутовий заробили кияни.

83. Жахливий розіграли кутовий, але атака киян продовжується.

85. Хвилин шість до кінця. Віримо ще в диво, але гол кияни явно не награли.

87. ГОЛ. 2-0. Санкт Галлен робить рахунок 2-0. Ось і все.

ВСЕ! 0-2 Поразка. Не будемо робити поспішних висновків, це лише перша гра. Чекаємо завтрашній матч. Всім дякую за увагу.