«Динамо» розпочало зимові збори з поразки

«Динамо» розпочало зимові збори з поразки | 19-27
Кияни пропустили по голу в кожному з таймів.

Склад «Динамо» у першому таймі:

Маханьков – Кендзьора, Бурда, Шабанов, Піварич – Шепелєв, Буяльський, Гармаш, Вербич, Гонсалес – Хльобас.

Стартовий склад «Санкт-Галлена»:

Стоянович, Араторе, Хефті, Мусаву-Кінг, Вісс, Бабич, Гьонітцер, Транквілло, Сігюрнссон, Стаублі, Іттен.

На перший тайм стартового матчу «Динамо» на зимових зборах Олександр Хацкевич виставив двох новачків – Бенджаміна Вербича та Артема Шабанова. Під час гри відчувалася певна незіграність команди, яка лише нещодавно розпочала підготовку, тоді як суперники зі «Санкт-Галлена» вже провели кілька спарингів.

До перерви ті кілька гострих моментів, які створили кияни біля чужих воріт, завершувалися не ударами, а втратою м᾿яча. Вже в середині першого тайму футболісти «Санкт-Галлена» почали регулярно перехоплювати ініціативу та відповідати контратаками. Один із таких випадів завершився голом у ворота Володимира Маханькова – на 34-й хвилині Кендрік Іттен відкрив рахунок, замкнувши головою навіс із флангу.

Пропущений гол активізував гру киян, проте браку в їх діях не поменшало. На другий тайм вийшли одинадцять інших динамівців:

Бущан − Морозюк, Хачеріді, Кадар, Миколенко − Алібеков, Ротань, Шапаренко, Смирний, Калітвінцев – Бєсєдін.

Через кілька хвилин після перерви відбувся, мабуть, перший по-справжньому небезпечний момент біля воріт «Санкт-Галлена» − Кадар потужно пробив головою після подачі стандарту, але після рикошету м᾿яч вилетів на кутовий.

Проте решту тайму «Динамо» провело ще менш впевнено та більш розгублено. «Біло-сині» більшу частину часу «просиділи» на половині поля «Санкт-Галлена», але при цьому темп гри був дуже низьким і на взяття воріт навіть не натякав.

На 87-й хвилині швидку контратаку швейцарців влучно завершив ЯнісТафер – 0:2. Той випадок, коли рахунок абсолютно за грою.

Наступний спаринг «Динамо» проведе вже завтра – о 17:30 кияни зустрінуться з норвезьким «Хаугессуном».