Як сьогодні зіграли свої контрольні поєдинки українські клуби

Футбол України 19 Січня, 22:40 832
Як сьогодні зіграли свої контрольні поєдинки українські клуби  | 19-27 Фото: football24.ua
До вашої уваги найсвіжіша інформація про спаринги наших команд під час зимової перерви.

«Динамо»

Стартовий матч киян у Марбельї не потішив – кияни лише розпочинають тренувальний збір і чекати від команди надшвидкостей та фізичних потуг рано.

Віце-чемпіони України пропускали легко й просто – спершу Іттен головою замкнув подачу з флангу. Вже наприкінці поєдинку «ляпнув» Бущан, який подарував шкіряного супернику. Таффер не схибив.

Хацкевич традиційно для матчів такого рангу на кожен з таймів випустив інших гравців. За «Динамо» встигли дебютувати Вербич, Шабанов і Ротань. Поки без дивідендів.

«Динамо» 0:2 «Санкт-Галлен»

Голи: Іттен, 34, Таффер, 87.

«Динамо», 1 тайм: Маханьков – Кендзьора, Бурда, Шабанов, Піварич – Шепелєв, Буяльський, Гармаш, Вербич, Гонсалес – Хльобас.

«Динамо», 2 тайм: Бущан – Морозюк, Хачеріді, Кадар, Миколенко – Алібеков, Ротань, Шапаренко, Смирний, Калітвінцев – Бєсєдін.

«Зоря»

Підопічні Юрія Вернидуба поступилися команді, яка займає друге місце в чемпіонаті Польщі.

В складі «Зорі» вперше з'явилися зимові новачки — захисники Олександр Тимчик, Дмитро Литвин і хавбек Гаель Ондуа.

За «Лех» зіграли українці Володимир Костевич та Олексій Хобленко. Удар останнього й добив у ворота Чуваєва Йозвяк.

«Зоря» 1:3 «Лех»

Голи: Юрі, 63 — Сітум, 35, Гітікер, 45 (с пен), Йозвяк, 87.

«Зоря» (перший тайм): Лунін, Тимчик, Сваток, Литвин, Гордієнко, Харатін, Чеберко, Андрієвський, Караваєв, Луньов, Громов.

«Зоря» (другий тайм): Чуваєв, Шершень, Чечер, Авраменко, Сухар, Сілас, Ондоа, Бабенко, Леонідас, Кочергін, Юрі.

«Чорноморець»

Команда Костянтина Фролова пропустила вже на старті поєдинку — Калінін замкнув простріл зліва. Далі ініціатива більше належала одеситам, однак встановити статус-кво їм так і не вдалося.

«Чорноморець» 0:1 «Іртиш»

Гол: Калінін, 6.

«Чорноморець», 1 тайм: Безрук, Ваг, Смирнов, Татарков, Люлька, Ковалець (капітан), Мусолітін, Антонов, Третьяков, два футболісти на перегляді;

«Чорноморець», 2 тайм: воротар на перегляді, Бамба, Смирнов (капітан), Соколов, Серденюк, Хамелюк, Машнін, Семенів, Плохотнюк, два гравці на перегляді.

Завтра свої поєдинки зіграють: «Шахтар» проти «Лудогорця», «Динамо» - «Хогесунд», «Ворскла» - «Ягеллонія», «Сталь» - «Ювентус» Бухарест, «Олександрія» - «Сепсі»