«Динамо» - «Хаугесунд»: стартові склади. ОНЛАЙН

Динамо Київ 20 Січня, 16:10 808
«Динамо» - «Хаугесунд»: стартові склади. ОНЛАЙН | 19-27
Пропонуємо стартові склади та онлайн-трансляцію другого контрольного матчу київського «Динамо» на зимових зборах - проти норвезького «Хаугесунда».

Склад «Динамо»

Перший тайм: Бущан – Морозюк, Бурда, Кадар, Миколенко – Ротань, Буяльський, Гармаш, Вербич, Гонсалес – Бєсєдін

Запасні: Алібеков, Попов, Маханьков

Другий тайм: Рудько – Кендзьора, Хачеріді, Шабанов, Піварич – Шепелєв, Шапаренко, Смирний, Гусєв, Калітвінцев – Хльобас

Запасні: Пантич, Алексєєв, Коваль

Матч «Динамо» - «Хаугесунд» ви зможете переглянути на нашому сайті у розділі «ОНЛАЙН». Початок трансляції – о 17:30.

Доброго вечора, друзі! За кілька хвилин пролунає стартовий свисток матчу «Динамо» із «Хаугесундом». Футболісти готуються до виходу на поле.

1. Арбітр дає стартовий свисток! Поїхали!

2. Бєсєдін міг відкривати рахунок, але позиція була не найкращою і пробивати довелося п'ятою — удар вийшов невдалим.

3. Перша контратака суперника завершується кутовим та фолом в атаці.

5. Контратака киян завершилася переводом з лівого на правий фланг від Буяльського, який був накритий норвежцями.

7. Навіс на ворота Хьойгезунда — м'яч у воротах голкіпера.

8. Норвежці захищаються грамотно і киянами насправді непросто пробратися до воріт суперника.

9. Неточний пас Кадара міг призвести до небезпеки біля воріт динамівців, але одразу троє гравців «біло-синіх» накрили суперника і вибили м'яч на кутовий.

11. Пропускає «Динамо» з центральної зони. Не встигає підстраховка і маємо 0:1.

13. Кияни роблять спробу швидко відігратися, але фолять в атаці.

15. Після забитого гола гра стала цікавішою - суперник зустрічає високо, а кияни активно пресингують.

16. Контратака киян могла завершитися голом від Бєсєдіна, але голкіпер перевів м'яч на кутовий.

18. Ставка на швидкий короткий пас поки що не приносить бажаних плодів - норвежці без особливих проблем читають дії динамівців.

22. Бєсєдін пішов допомагати у відборі і заробив фол.

23. Спроба прорватися лівим флангом знову зазнала невдачі і кияни починають спочатку - від центрального кола.

25. Удар Гармаша головою з навісу із правого флангу видався дуже слабким і неточним.

26. Заміна. На полі Попов.

28. ГОЛ! Відзначається Дерліс Гонсалес після стрімкої контратаки «біло-синіх»!

29. Перспективний контрвипад обірвався свистком арбітра - офсайд.

30. Сарафін - жовта картка.

31. Хороший удар Вербіча було заблоковано захисником суперника і Гармаш на добиванні переправляв м'яч у ворота, але пробив вище.

32. Кутовий від норвежців завершився нашим вкиданням - Морозюк виніс м'яч подалі і суперник не розібрався з ним, як того вимагала ситуація.

34. Контроль м'яча перейшов до норвежців - динамівці переводять подих.

36. Тронстад грубо ставить підніжку і Гармашеві надається медична допомога.

38. Коне фолить на Кадарові поблизу центрального кола.

40. Матч товариський, але Гармаш відпрацьовує на всі 100% - практично до останнього наздоганяв м'яч після невдалого переводу з правого флангу.

42. Підсів суперник до своїх воріт і кияни активно пресингують його «всіма фронтами».

44. Гонсалес фолить в атаці після втрати м'яча.

45. Штрафний удар від центра поля у виконанні норвежців вийшов невдалим і арбітр дав свисток про завершення першого тайму.

ПЕРЕРВА

45.Другий тайм розпочався! Оновленим складом. Гусєв - капітан.

Рудько, Кендзьора, Хачеріді, Шабанов, Піварич, Шепелєв, Шапаренко, Смирний, Гусєв, Калітвінцев, Хльобас.

46. Дуже активно розпочинають команди. Нічия нікого не влаштовує.

47. Удар зі штрафного норвежців метрів із 38 був заблокований стінкою.

50. Динамівці комбінують поблизу центральної лінії без видимого просування вперед.

52. Контрвипад суперника завершився ударом від воріт - надто сильним вийшло закидання.

54. Хьоугесунд заробив штрафний, удар з якого Рудько перевів на кутовий.

55. Рудько відіграє м'яч на кутовому і робить викидання на Калітвінцева, але суперники його перехоплюють.

58. Агресивнішим виглядає Хьоугесунд і більш націленим на ворота. Динамо поки що вичікує на свій шанс.

60. Ніяк не вдається киянам навіть завдати удару по воротах. Максимум на підступах до штрафного майданчику суперник відбирає м'яч.

62. Найбільш насичена гра перебігає в центрі поля. Голкіпери залишаються без особливої роботи.

65. НЕБЕПЕЧНО! Голкіпер Хуьоугесунда відбив дальній удар, а на добиванні динамівцям забракло точності.

68. Пантич та Алєксєєв міняють Хльоюаса і Хачеріді.

70. Калітвінцев прорвався правим флангом і робив простріл, але голкіпер прочитав ситуацію.

73. Смирний пробивав після навісу у виконанні Калітвінцева - неточно.

76. Хорошого удару завдавав гравець Хьойгесунда з-за меж карного майданчику після невеликого зміщення - недалеко від штанги пройшов м'яч.

79. Шабанов переводить гру на кутовий після навісу зі штрафного.

80. Калітвінцев проривався своїм флангом і заробив вкидання з-за бокової.

81. Динамо заробило кутовий, але створити щось небезпечне зі стандарту не вийшло.

82. НЕБЕЗПЕЧНО! Коне розстрілював головою ворота киян після навісу, але пробив вище воріт.

83. Відповідь Динамо. Бротвейд перевів удар Шапаренка на кутовий.

84. Знову ніякої небезпеки від киян від кутового удару.

86. Навіс зі штрафного норвежцями не приніс небезпеки - прямо в руки Рудькові.

90. Матч завершено. 1:1. Гол на рахунку Дерліса Гонсалеса. Наступний матч відбудеться 23 січня. О 17:30 кияни зіграють зі Штурмом.