Усі виходи Ярмоленка на заміну в «Боруссії». Як це було

Динамо Київ 20 Січня, 17:15 569
Усі виходи Ярмоленка на заміну в «Боруссії». Як це було | 19-27
Чотири рази Андрій Ярмоленко виходив на заміну - і «Боруссія» в цих матчах жодного разу не змогла перемогти.

За весь час виступу в дортмундській «Боруссії» у вчорашньому поєдинку з «Гертою» Андрій Ярмоленко в шостий раз почав матч на лавці запасних. У двох випадках півзахисник збірної України так і просидів всі 90 хвилин на заміні, а в тих чотирьох поєдинках, в яких він з'являвся на полі, його команда не змогла здобути жодної перемоги!

Втім, у виїзній зустрічі з «Гертою» (1:1) Ярмоленко, вступивши в гру на 85-й хвилині, міг стати справжнім героєм поєдинку, але арбітр не призначив пенальті, який українець, на наш погляд, заробив. Нічим іншим особливим Андрій більше не запам'ятався, торкнувшись м'яча лише кілька разів.

Усі виходи Андрія Ярмоленка на заміну в «Боруссії»

Додамо, що за всі роки виступу в «Динамо» Андрій Ярмоленко виходив на заміни 37 разів. У складі збірної України він вісім разів вступав у гру по ходу матчів і забив один м'яч в якості джокера.