«Динамо» - «Хаугесунд» 1:1. Гонсалес приніс «Динамо» нічию

Динамо Київ 20 Січня, 19:24 522
«Динамо» - «Хаугесунд» 1:1. Гонсалес приніс «Динамо» нічию | 19-27
Другий спаринг київського «Динамо» на зимових зборах в Іспанії знову не завершився перемогою.

Тренерський штаб Олександра Хацкевича продовжує пошуки оптимального складу, зробивши заміни в кожній із ліній у порівнянні зі вчорашнім контрольним матчем із «Санкт-Галленом» (0:2). Цього разу зі стартових хвилин у ворота вийшов Бущан, а Бурда вписався до трійки захисників, які грали разом учора – Морозюка, Кадара та Миколенка. У півзахисті Ротань приєднався до Буяльського, Гармаша, Вербича та Гонсалеса, а на вістрі атаки вийшов Бєсєдін, який проводив учора другий тайм.

Склад «Динамо» на перший тайм: Бущан – Морозюк, Бурда (Попов, 25), Кадар, Миколенко – Ротань, Буяльський, Гармаш, Вербич, Гонсалес – Бєсєдін.

Втім, матч із «Хаугесундом» почав складатися за таким самим сценарієм, як і дебютний спаринг із «Санкт-Галленом». Вже на 12-й хвилині «Динамо» пропустило – помилка голкіпера та оборони призвела до голу в порожні ворота від Торб᾿єна Каллевага.

У середині першого тайму в центрі оборони киян замість Бурди на полі з᾿явився Попов. Одразу після паузи на заміну кияни зрівняли рахунок, забивши свій перший гол на зимових зборах в Іспанії. На 28-й хвилині після чудового пасу від Бєсєдіна відзначився Дерліс Гонсалес.

Після встановлення паритету гра зовсім заспокоїлася та плавно добігла перерви.

На другий тайм на полі з᾿явилася нова 11-ка динамівців, більшість із яких також грали вчора, окрім Рудька та Гусєва.

Склад «Динамо» на другий тайм: Рудько – Кендзьора, Хачеріді (Пантич, 67), Шабанов, Піварич – Шепелєв, Шапаренко, Смирний, Гусєв, Калітвінцев – Хльобас (Алексєєв, 67).

Після перерви загальний темп гри ще більше сповільнився та лише іноді пожвавлювався атаками обох команд. «Хаугесунд» перевірив реакцію Рудька небезпечним ударом зі штрафного, тоді як «Динамо» спорудило непоганий момент, в якому дальній удар Шепелєва парирував воротар норвезької команди, а добивання у Хльобаса не вийшло.

На екваторі тайму Хацкевич знову випустив свіжих гравців – Пантича замість Хачеріді в захист, а також Алексєєва замість Хльобаса в атаку.

Кінцівка матчу видалася, мабуть, найактивнішим відрізком цього спарингу. Калітвінцев відзначився впевненим проходом правим флангом, котрий завершився гострим прострілом, з яким, втім, впорався голкіпер «Хаугесунда». Алексєєв потужно пробивав по воротах з центру штрафної, проте трохи неточно. Загрожували воротам суперника й інші динамівці, але рахунок завершився незмінним - 1:1.

Наступний спаринг «Динамо» проведе у вівторок, 23 січня. О 17:30 за Києвом «біло-сині» зустрінуться з австрійським «Штурмом».