Динамо Київ 21 Січня, 21:21 775
«Шальке» втратив перемогу над «Ганновером» – П'яца забив дебютний гол, а у Коноплянки все сумно | 19-27
«Шальке» не переграв «Ганновер» у матчі 19 туру чемпіонату Німеччини.

Шальке вийшов уперед досить швидко. Це П'яца, який відібрав у Коноплянки місце зліва/під нападниками, і Харіт організували смачну комбінацію. Амін віддав ноулук пас а-ля Роналдінью, а Марко класним фінтом прибрав суперника і влучив у ціль транзитом через стійку.

Ганновер міг відігратись завдяки дальньому удару Клауса на удачу – м'яч пройшов маршрут «стійка, спина Ферманна, поле». Гості все ж зрівняли рахунок за 4 хвилини до кінця гри. Фюлькруг скористався рикошетом від Налдо і прошив голкіпера Шальке.

Конкурент Коноплянки у вогні, але зі швидкою заміною

Орендований у Ювентуса П'яца вперше вийшов зі старту в Бундеслізі і відразу ж зробив гол. На пару з незрівнянним дриблером Харітом, та все ж. Марко виглядав непогано, але кондиції підвели. Хорвата вистачає поки лише на 56 хвилин.

Шальке, Ганновер, П'яца, Коноплянка

Схема Тедеско, в якій немає місця для Євгена

Тедеско повертається до динамічної схеми 3-4-2-1, яку можна трактувати і як 3-5-2 де місце лівого фулбека займає Очіпка, а зліва в атаці переважно діє П'яца, який поєднує флангову роботу з функціями другого форварда. По-хорошому, так триватиме і надалі. Коноплянка не може змагатись з Очіпкою за місце єдиного гравця. відповідального за весь лівий фланг.

Також, на думку наставника Шальке, Євген зараз гірший за П'яцу і навіть за Емболо, який замінив Марко на 56-й. Про конкуренцію з Харітом, який також облюбував зміщення наліво і атаку гольову починав звідти, взагалі марно говорити. Амін наразі виглядає лідером за креативом. Коноплянка ж останнім часом приносив менше користі та міцно засів у запас.

Український вінгер не вийшов навіть на заміну. Маккені, який замінив Горецку, травмувався, і довелось Тедеско випускати Стамбулі.

Втрачена перемога як шанс для Коноплянки?

1:4 після першого тайму за ударами, 1:0 – рахунок Максимальна реалізація. Шальке програв перші 45 хвилин за статистикою, але повів у рахунку. Ганновер загалом створив не менше моментів і бодай на нічию напрацював. Команда Тедеско ж була занадто обережною. Втрачена перемога і бліда гра Емболо можуть дати шанс Коноплянці у наступному матчі.