Знову без перемоги та забитих м'ячів. «Динамо» - «Штурм» 0:2

Динамо Київ 23 Січня, 19:23 484
Знову без перемоги та забитих м'ячів. «Динамо» - «Штурм» 0:2 | 19-27
Київське «Динамо» не може здобути перемогу в третьому контрольному матчі на зборах поспіль.

Склад «Динамо» на перший тайм: Рудько – Морозюк, Хачеріді (Бурда, 11), Кадар, Миколенко – Шепелєв, Буяльський, Шапаренко, Гонсалес, Калітвінцев – Бєсєдін

Стартові хвилини матчу зі «Штурмом» додали головного болю Олександру Хацкевичу та його помічникам. Вже на 7-й хвилині травму в боротьбі з суперником отримав Євген Хачеріді, якого пізніше довелося замінити. А поки вийти на поле готувався Микита Бурда, «Динамо», тимчасово перебуваючи у меншості, пропустило гол. Скориставшись помилкою оборони киян, Емека Ізе вийшов один на один із Артуром Рудьком і відправив м’яч у порожні ворота – 0:1.

Після такого початку динамівці перехопили ігрову ініціативу, проте ненадовго, адже «Штурм» виглядав значно потужніше у пресингу. Браку в діях киян, особливо на завершальній стадії, також було багато, як і в попередніх спарингах. Перший більш-менш гострий момент біля воріт австрійців був створений аж на 35-й хвилині, коли Буяльський потужно пробив із середньої дистанції. Проте голкіпер суперників врятував свою команду.

Натомість «Штурм» протягом першого тайму мав кілька справді небезпечних моментів і був близький до збільшення рахунку на свою користь, проте футболістам із Австрії бракувало точності.

Склад «Динамо» на другий тайм: Бущан – Кендзьора, Бурда, Шабанов, Піварич – Ротань, Алібеков, Гармаш, Вербич, Смирний – Хльобас (Алексєєв, 82)

Початок другої половини зустрічі повторив сценарій першого тайму: обрізка киян у центрі поля призвела до контратаки на ворота Бущана, яка завершилася голом Фабіана Шуберта – 0:2.

В атаці динамівці вже діяли більш впевнено: моменти мали Хльобас, Смирний і Алібеков. Проте їм або не вистачало влучності, або вдало діяв голкіпер «Штурма». До того ж, досить мляво сьогодні діяли фланги киян, що не дозволяло розганяти швидкі атаки.

На останні хвилини Хацкевич випустив свіжого нападника Алексєєва, проте м᾿ячем у цей відрізок більше володіли футболісти «Штурма», надійно відпрацьовуючи в обороні. Тому рахунок на табло розмочити так і не вдалося – 0:2 на користь суперників «Динамо».

Свій передостанній контрольний матч на першому зборі «Динамо» проведе 26 січня проти хорватського «Осієка».