Світовий футбол 24 Січня, 00:02 449
«Манчестер Сіті» з Зінченком у складі переміг «Брістоль Сіті» та вийшов у фінал Кубка Ліги | 19-27
«Манчестер Сіті» вдруге виявився сильнішим за «Брістоль Сіті», завдяки чому потрапив у фінал Кубка Ліги.

Наприкінці першого тайму Сане вивів «Манчестер Сіті» вперед, а відразу після перерви Агуеро подвоїв перевагу «містян». Пак скоротив відставання «Брістоля» до мінімуму, а Флінт на останніх хвилинах зрівняв рахунок. Але й це не була крапка – де Брюйне подарував «Ман Сіті» перемогу.

У підсумку – рахунок 3:2 на користь манкуніанців. Переможно для них завершилася й перша частина протистояння. Відповідно, «Манчестер Сіті» двічі обіграв суперника та вийшов у фінал Кубка Ліги.

Олександр Зінченко сьогодні з перших хвилин зайняв місце на лівому фланзі оборони та залишився на полі до фінального свистка.