«Динамо» - ЦСКА (Софія) 0:0. Бойовий склад «Динамо» не зумів забити болгарам

Динамо Київ 27 Січня, 14:49 1132
«Динамо» - ЦСКА (Софія) 0:0. Бойовий склад «Динамо» не зумів забити болгарам | 19-27
Київське «Динамо» провело останній спаринг на першому іспанському зборі.

Стартовий склад «Динамо»: Бущан – Морозюк (Кендзьора, 72), Кадар, Шабанов (Бурда, 72), Піварич – Шепелєв (Ротань, 72), Буяльський, Гармаш (Хльобас, 78), Вербич (Смирний, 48), Гонсалес – Бєсєдін.

В сьогоднішньому матчі Олександр Хацкевич випробував зовсім інший склад в порівнянні з тим, який вчора протистояв «Осієку» (3:2). Виключення склав лише Вербич, який відіграв проти хорватів перший тайм, а сьогодні також вийшов зі стартових хвилин.

Команди розпочали спаринг із місця в кар᾿єр, одрази ввімкнувши високу швидкість і пресинг. Проте до забитих м᾿ячів у першому таймі справа не дійшла. Гармаш змарнував шанс, пробивши повз порожні ворота, а взяття воріт Гонсалесом на 15-й хвилині не було зараховане через сумнівний офсайд.

Навіть не один гострий момент мав Вербич, м᾿яч після ударів якого ніяк не йшов у площину воріт. Бракувало точності і Бєсєдіну.

Незважаючи на товариський характер матчу, суперники не поступалися у принциповості, грали до кінця та досить жорстко. Футболісти обох команд регулярно залишалися лежати на газоні після стиків. Наслідки цього проявилися після перерви – пошкодження отримав Вербич, якого на 48-й хвилині замінив Смирний.

При цьому на завершальній стадії атак у обох команд нічого не виходило – футболісти продовжували тринькати моменти. На 51-й хвилині Буяльський загубив шикарний шанс, не зумівши перекинути голкіпера ЦСКА, який вийшов із воріт. На 67-й хвилині м᾿яч після потужного удару Морозюка зі штрафного просвистів поруч із хрестовиною. Мав свої гольові моменти і болгарський колектив, але загалом ближче до середини другого тайму швидкості у грі помітно знизилися, а відсоток браку збільшився.

У цей же час Хацкевич провів перші заплановані заміни у складі своєї команди: в обороні Бурда та Кендзьора вийшли замість Шабанова та Морозюка, а Ротань замінив Шепелєва у центральній зоні. Трохи пізніше «Динамо» перейшло на гру у два нападники – Гармаш поступився місцем на полі Хльобасу, який діяв з-під Бєсєдіна.

Рік назад спаринг київського «Динамо» і софійського ЦСКА завершився з результатом 2:2, проте сьогодні на табло залишилися нулі, хоча форварди «біло-синіх» ще мали шанси розмочити рахунок в кінцівці матчу.