Шедевр Маліновського не приніс «Генку» перемогу в українському дербі. ВІДЕО

Світовий футбол 28 Січня, 11:51 756
Шедевр Маліновського не приніс «Генку»  перемогу в українському дербі. ВІДЕО | 19-27
Лімбургійському дербі, в якому активну участь взяли Руслан Маліновський і Роман Безус, завершилося бойовою нічиєю.

Гаряче дербі Лімбурга «Генк» - «Сент-Трюйден», яке відбулося в рамках 24-го туру чемпіонату Бельгії, отримало для українських шанувальників футболу свою неповторну інтригу. У складі господарів поля з перших хвилин вийшов Руслан Маліновський, а в старті гостей - Роман Безус.

Українець з «Генка» відкрив рахунок в поєдинку на 74-й хвилині, коли наш співвітчизник з «Сент-Трюйдена» вже п'ять хвилин відпочивав після своєї заміни. Маліновський знову відзначився шикарним виконанням штрафного удару.

Втім, для перемоги цього виявилося недостатньо. Через п'ять хвилин Болі встановив остаточний результат поєдинку - 1:1. Додамо, що і Руслан і Роман отримали по жовтій картці.

«Сент-Трюйден» з 33-ма очками перебуває на шостому місці в турнірній таблиці, Генк з 31-м - на сьомому.