Селезньов і Кучер зійшлися в чвертьфіналі Кубка Туреччини

Світовий футбол 31 Січня, 21:35 828
Селезньов і Кучер зійшлися в чвертьфіналі Кубка Туреччини | 19-27
У першому чвертьфінальному поєдинку Кубка Туреччини «Акхісар» Євгена Селезньова на останніх хвилинах вирвав перемогу у «Кайсеріспор» Олександра Кучера.

31-го січня в першому поєдинку 1/4 Кубка Туреччини «Акхісар» Євгена Селезньова виграв у «Кайсеріспор», за який виступає Олександр Кучер - 1:0. Переможний м'яч на 89-й хвилині забив Ерай Атасевен.

Обидва українці вийшли в стартових складах своїх команд. Євген Селезньов провів на полі першу половину гри і напрацював на жовту картку. У перерві наставник «Акхісар» випустив замість українця Хелдера Барбосу. Кучер провів на полі весь матч, але не допоміг своїй команді уникнути поразки.

Поєдинок у відповідь, в якому і визначиться переможця двоматчевого протистояння, відбудеться 7 лютого.