Світовий футбол 4 Лютого, 21:43 610
У стані суперника: Чигринський став одним із авторів перемоги над «Олімпіакосом» | 19-27 Фото: gazzetta.gr
У матчі 20-го туру грецької Суперліги АЕК переміг «Олімпіакос» — 1:2.

В грецькому дербі було спекотно як за межами стадіону, де фанати «Олімпіакоса» напали на автобус АЕКа, так на стадіоні, де ті ж «олімпіакосівці» підпалили банер АЕКа на трибунах та символіку суперника. Полум'я оперативно погасила служба безпеки стадіону.

«Війна» за межами футбольного поля частково перекинулася і на футбольне поле. Господарі заробили 5 попереджень, два з яких у Ботіа, і той на 95-ій хвилині покинув гру. АЕК награв на чотири жовті картки - без вилучень

Українець Дмитро Чигринський вийшов у старті і на 87-ій хвилині зрівняв рахунок після голу Ансаріфарда на 81-ій.

Крапку у матчі поставив гол Гіакумакіса на 94-ій хвилині, принісши АЕКу перемогу над принциповим суперником.