«Динамо» - «Хебей Чайна Форчун»: стартові склади, ОНЛАЙН, ТЕКСТ

Динамо Київ 7 Лютого, 16:35 1067
«Динамо» - «Хебей Чайна Форчун»: стартові склади, ОНЛАЙН, ТЕКСТ | 19-27
Сьогодні о 17:30 за Києвом «Динамо» проведе третій контрольний матч на другому зимовому зборі - проти китайського клубу «Хебей Чайна Форчун».

Стартовий склад «Динамо»: Рудько, Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Піварич, Шепелєв, Морозюк, Шапаренко, Гонсалес, Гармаш, Бєсєдін.

Матч «Динамо» - «Хебей Чайна Форчун» ви зможете переглянути на нашому сайті у розділі «ОНЛАЙН». Початок трансляції – о 17:30.

Текстова трансляція розпочнеться у цій новині разом зі стартовим свистком.

1. Матч розпочався!

2 Гармаша збили у центрі поля. Кияни швидко розіграли м'яч.

3. Шапаренко обрізався і ледь китайці не провели гострий випад. Неприємна помилка.

4. Кутовий заробили кияни.

5. Гармаш пробив повз ворота з двадцяти метрів.

6. Піварич в офсайді.

7. Другий кутовий заробили динамівці.

8. Погано подав Морозюк, китайці спокійно відбились.

12. Бєсєдін заробив гострий стандарт.

13. Піварич пробив вище воріт.

18. Пауза в грі. Морозюк на газоні.

20. ГОЛ! Ернанес робить рахунок 1-0. Рудько не виручив.

22. Хебей тисне, команда намагається розвинути успіх.

23. Морозюк подав до штрафного, а там нікого не було.

24. Гонсалес невдало віддав на Бєсєдіна. Атака завершилась.

26. Порушив правила Гармаш у центрі поля.

30. Заспокоїлась гра. Моментів за останні хвилини не було. У киян в атаці нічого не виходить.

32. Китайці володіють перевагою і спокійно катають м'яч на половині поля Динамо.

35. Кендзьора заробив стандарт на половині поля Хебей.

37. Жервіньо легко обіграв Кендзьору і прострілив до штрафного, однак там Кадар на місці.

39. Гонсалес порушив правила в атаці.

40. Гострий удар по воротах Рудька, м'яч пролетів вище воріт.

42. Маскерано збив Шепелєва у центрі поля.

ВСЕ! Перерва, рахунок 1-0 на користь китайців. Жодного моменту у Динамо.

46. Другий тайм розпочався.

47. Початок тайму нічим не відрізняється від першої половини. Не вистачає щвидкостей від киян.

48. Гармаш віддав на Шапаренка, який не встиг пробити.

49. Шапаренко фолить проти Маскерано.

52. Голкіпер Хебей вибивав м'яч і влучив у Морозюка. Ще б трохи і був би курйозний гол, але повз ворота м'яч пролетів.

54. Маскерано класно віддав на хід своєму партнеру, але форвард Хебея не встиг до м'яча.

55. Гострий стандарт для киян.

56. ГООООООООООЛ! Неймовірний гол! Циганков прямо у верхній кут кладе. КРАСА!!

60. Трішки веселіша гра пішла. Хацкевич готує до виходу Мораєса.

61. Жервіньо вийшов віч на віч з Рудьком, пробив прямо у голкіпера. Буде кутовий.

62. Мораєс виходить на поле. Пішов з поля Бєсєдін.

63. Гостро було у штрафному Динамо! Пробив гравець Хебей по воротах Рудька, але повз ворота.

69. Багато боротьби у центрі поля, а ось моментів зовісім небагато у киян.

72. Морозюка змінює Вербич.

73. Пауза в грі. Маскерано на газоні.

75. Шапаренко заробив гострий стандарт біля воріт Хебей.

76. ШАНС! Піварич як рукою поклав м'яч на голову Мораєсу, але голкіпер рятує команду після удару бразильця.

78. Пауза в грі. Шапаренко разом з гравцев Хебея щось не поділили. Але конфлікт начебто погасили швидко.

82. ПЕНАЛЬТІ!! Циганков заробив 11-метровий.

84. ГОООООООООООЛ! Мораєс робить рахунок 2-1!

87. Активно грають китайці, але кияни грамотно діють у захисті.