«Динамо» здобуває впевнену перемогу над «Тяньцзінь Теда»

Динамо Київ 8 Лютого, 19:21 1115
«Динамо» здобуває впевнену перемогу над «Тяньцзінь Теда» | 19-27
У черговому контрольному матчі на зборі в Марбельї «біло-сині» здобули перемогу над китайським «Тяньцзінь Теда» - 3:1.

На стартових хвилинах зустрічі команди обмінялися моментами, однак до реальної загрози справа не дійшла. На 8-й хвилині матчу Бенджамін Вербич ледь не відкрив рахунок у зустрічі, виконуючи штрафний. Однак китайський клуб врятував каркас воріт.

Варто відзначити активні дії Віктора Циганкова, який завдавав удари по воротах та віддавав партнерам розкішні передачі.

На 33-й хвилині матчу Дмитро Хльобас продовжив атаку і завдав удару з лівого флангу в нижній кут воріт, який завершився першим забитим м'ячем у цьому матчі.

Через кілька хвилин Фелікс Бастіанс зрівняв рахунок у грі, замкнувши передачу від партнера після кутового.

Після забитого голу китайська команда почала грати активніше та контролювала м’яч.

Під завісу першого тайму Олександр Хацкевич провів першу заміну – замість Жуніора Мораєса, якому на перших хвилинах зустрічі після зіткнення у штрафному майданчику надавали допомогу лікарі, на поле вийшов Артем Бєсєдін.

На другу 45-ти хвилинку динамівці вийшли більш заряджені на результат.

Розбалансова гра «Тяньтзінь Теда» біля власного штрафного майданчика призвела до забитого голу «Динамо». Після удару Євгенія Смирного по воротах суперника м'яч потрапив до Артема Бєсєдіна, який влучним ударом вивів «біло-синіх» вперед.

.

Через кілька хвилин кияни збільшили свою перевагу. Микита Бурда опинився у штрафному майданчику та завдав удару, який виявився результативним.

На 62-й хвилині тренерський штаб «Динамо» провів три заміни – замість Хльобаса на полі з’явився Мбокані, Циганкова замінив Гонсалес, Гусєв поступився місцем Шепелєву.

За 15 хвилин до завершення матчу 23-річний півзахисник Дан Спетару, який знаходиться на перегляді у київському «Динамо», отримав можливість себе проявити. Молдавський футболіст замінив на футбольному полі Бенджаміна Вербича.

Дан Спетару ледве не забив перший м'яч за київське «Динамо», однак після подачі від Мбокані йому не вдалося влучити по воротах.

Динамівці діяли дуже активно під завісу матчу, однак довести рахунок до розгромного не вдалося. Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь підопічних Хацкевича.

Наступний спаринг динамівці проведуть у суботу, 10-го лютого, проти угорського клубу «Відеотон». Початок – о 17:45 за київським часом.