10/02/2018 13:23 239

Йожеф Сабо: «Бойко має всі дані, щоб стати №1 в «Динамо»

Колишній тренер київського «Динамо» Йожеф Йожефович Сабо прокоментував для 1927.kiev.ua повернення Дениса Бойка в Київ та оренду Максима Коваля в «Депортіво».

— Я вважаю, що Бойко буде кращим варіантом в порівнянні із наявними зараз голкіперами в «Динамо». Тим більше, він є вихованцем столичного клубу і ще коли він поїхав у Туреччину, і в нього там не пішло все так, як би нам того хотілося, я говорив, що його потрібно повернути в Київ. Погано, що Дениса лише в оренду взяли, а не викупили, але це питання вирішиться.

Я впевнений, що Бойко допоможе «Динамо». В Туреччині Денис тренувався, підтримував форму — він дуже працьовитий футболіст. Але є ще питання, чи не зіпсували його. Можливо, Бойкові буде потрібен психолог — він довго не грав, йому не довіряли і це може позначитися на психологічному стані. З Денисом працюватиме Михайло Михайлов, який прекрасно його знає, і є найкращим спеціалістом в Україні по роботі із голкіперами.

Думаю, що Бойко буде стояти у воротах з перших матчів після перерви. Він має всі дані, щоб стати №1 в «Динамо», чого я йому і бажаю.

— Чи виграло «Динамо» в цій ситуації, віддавши Максима Коваля в оренду?

— Справа в тому, що Коваль не зростав. Будучи молодшим, він краще стояв, ніж зараз. Коли прийшов із Запоріжжя, очікували, що він буде прогресувати, але цього не відбувалося. Таке буває із молоддю - з будь-яким гравцем може статися. Словом, Коваль не підходив «Динамо».

Розмовляв Микола Тимощук

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше