«Динамо» - «Відеотон»: стартові склади, ОНЛАЙН, ТЕКСТ

Динамо Київ 10 Лютого, 16:47 869
«Динамо» - «Відеотон»: стартові склади, ОНЛАЙН, ТЕКСТ | 19-27
Вашій увазі стартові склади, онлайн та текстова трансляції на товариську гру «Динамо» Київ - «Відеотон» (Угорщина).

«Динамо»: Рудько, Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Піварич, Шепелєв, Шапаренко, Морозюк, Циганков, Гармаш, Бесєдін.

Запасні: Маханьков, Бурда, Шабанов, Смирний, Гонсалес, Мбокані

Пряма трансляція поєдинку доступна на клубному каналі київського «Динамо», а також у нас на сайті у розділі ОНЛАЙН.

Також слідкуйте за текстовою трансляцією гри пряму у цьому полі.

1. Матч розпочався.

2. Заробили кияни стандарт, але невдало його розіграли. Суперники починають свою атаку.

3. Удар метрів з сорока по воротах Динамо, Рудько на місці.

5. В офсайді форвард Відеотона.

7. ГООООООООООООЛ! Микола Шапаренко робить рахунок 1-0! Гарний початок!

9. Суперники заробили стандарт біля наших воріт

10. Прекрасний сейв Рудька!! Красень Артур. Буде кутовий.

11. Відбились кияни і почали свою атаку.

13. МОМЕНТ! Шапаренко з десяти метрів пробив повз ворота.

15. Гармаш пробив з-за меж штрафного, однак його удар заблоковано.

17. Кияни домінують на полі. Відеотон рідко навіть середину поля проходить.

19. Піварич має пошкодження і схоже на те, что хорватський захисник не зможе продовжити гру.

20. Форвард Відеотона вийшов віч на віч з Рудьком, але Артур встиг перший і забрав м'яч до рук.

21. Вимушена заміна у Динамо. Йосіп Піварич йде з поля, а виходить Дерліс Гонсалес.

22. ОХОХОХ. ГООООООООООЛ! А забив Гонсалес!! Першим своїм дотиком парагваєць робить рахунок 2-0!

25. Кияни продовжують контролювати хід гри, нічого не дають створити супернику.

26. Циганкова збили у центрі поля.

28. Хачеріді фолить на своїй половині поля. Відеотон швидко розіграв стандарт.

29. Патрік Реті пробив повз ворота, але буде кутовий.

30. Ковач упав у штрафному Динамо, арбітр фол не зафіксував.

32. ГОООООООООООЛ! Гармаш метрів з двадцяти забиває!! 3-0!

35. Голи голами, але приємно відзначити гру Динамо у відборі. М'яч майже не тримається у Відеотона.

36. Хачеріді фолить! Гострий стандарт біля воріт Динамо.

41. Лічені хвилини до перерви. Відеотон продовжує сидіти на власній половині поля.

42. Офсайд у Бєсєдіна.

ВСЕ! ПЕРЕРВА!

Динамо - Відеотон 3-0. Голи: Шапаренко 7 хв., Гонсалес 22 хв., Гармаш 32 хв.

Відпочиваємо 15 хвилин.

46. Другий тайм розпочався!

47. Циганкова грубо збили у центрі поля. Лежить Віктор на газоні. Потрібна йому допомога.

49. Кутовий заробили кияни.

50. Гармаш в офсайді.

51. Мбокані заробив штрафний у центрі поля. Кияни швидко розіграли м'яч.

53. Циганков заробив стандарт біля воріт Відеотона.

54. Кендзьора пробив з декількох метрів вище воріт. Гостро було біля воріт суперника.

56. ГООООООООООООООООЛ! КЕНДЗЬОРА робить рахунок 4-0!

60. Пауза в грі. Гравцю Відеотона потрібна допомога лікарів.

63. Динамо продовжує тиснути, команда дуже заряджена сьогодні. Чекаємо ще декілька голів у ворота суперника.

64. Рудько надійно на виході зіграв і почав відразу атаку Динамо.

66. Мбокані гостро зкинув на Циганкова, але Віктора випередив голкіпер Відеотона.

67. Гармаш і Циганков щось не поділили с Вінісіусом. Конфлікт швидко закінчився. Гра поновлена.

69. Гармаш та Шапаренко пішли з поля. Вийшли Мораєс та Буяльський.

74. Кадар фолить у центрі поля.

75. Томаш пробив з-за меж штрафного і влучив у Хачеріді.

76. Циганков пішов з поля, а вийшов Смирний.

80. Смирний з семи метрів пробив, але його удар заблокували.

85. Темп гри помітно впав. Таке враження, що команди дограють матч просто.

86. Кутовий заробили кияни.

90. ГОООООООООООООООООЛ! МБОКАНІ РОБИТЬ РАХУНОК 5-0!!! І відразу фінальний свисток!