Світовий футбол 10 Лютого, 20:21 1059
«Карабюкспор» з Блізніченком та Кравченком розгромно поступився «Бешикташу», Ленс та Віда вийшли на заміну | 19-27
«Бешикташ» в 21 турі чемпіонату Туреччини розгромив «Карабюкспор» (5:0).

По два голи на свій рахунок записали Таліска та Вагнер Лав, ще одним м'ячем відзначився Пепе. У підсумку «чорні орли» без проблем взяли 3 очки в матчі проти «Карабюкспора».

До слова, український півзахисник Андрій Блізніченко провів на полі 37 хвилин, а Антон Кравченко відіграв увесь матч. Голкіпер «Карабюкспора» Олександр Рибка залишився на лаві запасних.

Екс-динамівці Домагой Віда і Джермейн Ленс вийшли на заміну у складі «Бешикташа» на 56-й і 76-й хвилинах відповідно.

Після 21 туру «Бешикташ» перебуває на 3 місці, маючи в активі 40 очок. «Карабюкспор» з 12 очками замикає турнірну таблицю