​«Динамо» — «Сарпсборг»: дебют Бойка і поразка на фініші збору – 0:1

Динамо Київ 11 Лютого, 19:23 675
​«Динамо» — «Сарпсборг»: дебют Бойка і поразка на фініші збору – 0:1 | 19-27
Свій заключний матч на другому зборі кияни зіграли із норвезьким «Сарпсборгом», мінімально поступившись – 0:1.

Зі стартових хвилин динамівці притиснули суперника до його воріт і норвежці грали лише на відбій. На 15-ій хвилині тотальна перевага «Динамо» переросла в небезпечний момент, який міг завершатися забитим голом, але після подачі Смирного Жуніор Мораєс пробив неточно з кількох метрів.

Кияни класно комбінували, демонстрували хороший контроль мяча і перша «вилазка» до воріт «Динамо», яка завершилася штрафним, сталася на 25-ій хвилині.

Дебютант Денис Бойко впевнено робив свою роботу і в першому таймі залишив лише позитивні враження.

Ще один прекрасний момент мав Хльобас на 39-ій хвилині, але із вбивчої позиції відправив кулю вище воріт.

На старті другого тайму кияни відзначилися у воротах суперника, але було це зроблено із порушенням правил і після свистка. Незарахований гол забив Буяльський.

Через кілька хвилин Мораєс зіграв на перехопленні і вивів «Динамо» в контратаку, яка завершилася ударом Смирного в дальню дев’ятку – засильно.

На 59-ій хвилині «Динамо» пропустило після розіграшу кутового. Після першого удару Бойко врятував, але на добиванні суперник виявився спритнішим. 0:1

Після пропущеного гола кияни не ринулися відіграватися, а норвежці стали сміливіше, агресивніше у відборі і навіть провели кілька цікавих контратак.

На заміну чотирьох гравців «Русенборгом» Олександр Хацкевич відповів виходом Бєсєдіна та Шапаренка замість Мораєса та Буяльського, але кардинально хід гри це не вплинуло. «Сарпсбор» і надалі грамотно оборонявся, а спроби пройти як флангами, так і через центр у «Динамо» провалювалися.

В результаті, останній матч на другому зборі у Марбельії кияни програли із мінімальним рахунком 0:1.

До гри із АЕКом у Лізі Європи залишається чотири дні.