Бенджамін Вербич: «Почуваюсь набагато впевненішим на полі»

Динамо Київ 12 Лютого, 09:37 1053
Бенджамін Вербич: «Почуваюсь набагато впевненішим на полі» | 19-27
Півзахисник «Динамо» Бенджамін Вербич прокоментував поразку киян в товариському матчі проти «Сарпсборга» - 0:1.
«Сарпсборг» грав досить жорстко. Вони намагалися грати довгими передачами і виграти підбір. Я вважаю, що перший тайм ми провели досить непогано, володіли ініціативою, створювали багато гольових моментів. На жаль, не забили, хоча повинні були як мінімум раз забити.

У другому таймі суперник вичавив максимум з того епізоду, який мав. Це стане нам доброю наукою на майбутнє, щоб в подальшому не повторювати подібних помилок. В цілому, вважаю, матч вийшов непоганим.

Провівши 90 хвилин на полі, відчув, що набрав 100% своєї форми в порівнянні з початком зборів. Можна сказати, що збори були для нас вдалими. Були, звичайно, пошкодження у деяких гравців команди, але, в загальному, все пройшло добре, і я почуваюсь набагато впевненішим на полі», – розповів Вербич клубній прес-службі.

Нагадаємо, «Динамо» поступилося «Сарпсборгу» у заключному контрольному матчі на зимовому зборі.