12/02/2018 13:59 211

Артем Франков: «Ось і в Києві двійня»

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков коментує регіональні «федерації-двійнята», ініційовані ФФУ.

«Анатолій Дем'яненко дав згоду очолити альтернативну столичну організацію, 16 лютого його поза всякими сумнівами виберуть, і інтрига вийде на новий виток-рівень. Оскільки мова йде не тільки про видатного нашого футболіста, але перш за все про штатного співробітника ФФУ (Дем'яненко - тренер ветеранської збірної України), то нескладно здогадатися, по-перше, звідки походить ініціатива висунення кандидатури (у казки про те, як жив собі чоловік, працював, а потім окинув ясним поглядом те, що відбувається, перейнявся і пішов на вибори, вибачте, не вірю), по-друге, яка Федерація буде визнана зверху і, крім усього іншого, ощасливлена 708 тисячами гривень на рік. Не те щоб це вирішувало всі питання, але як факт... До речі, зовсім не здивуюся зняттю інших кандидатур на посаду президента.

Я поспішаю з прогнозом, не маючи на те належних підстав? Не думаю. У будь-якому випадку, хочеться якось загострити ситуацію і спровокувати її дозвіл, розкрити цей чортів «нервів нарив»! А то центр мовчить - мовчить по всьому розколам, одеському, полтавському, київському, і це мовчання напружує не так футбольні кола, у яких свої погляди і інтереси в будь-яких розкладах, скільки звичайних людей, які намагаються у всьому цьому неподобстві хоч щось зрозуміти. Зрозуміло, що рано чи пізно станеться Конгрес ФФУ, де вже за складом делегатів стане зрозуміло, хто тут визнані, а хто - небажані, але пауза якось недобре затягнулася. Втім, можна, звичайно, нічого і на Конгресі не прояснити. Навісити всім «двійникам» статус спостерігачів, і вперед - прапор в руки, хвиля назустріч, горн в...!

Цікаво, а в федераціях-двійках планують інакше хреститися - скажімо, двома перстами? Ну щоб розкол так вже розкол! І махач, неодмінно махач в безлюдному місці. З консервативними прихильниками віджилого і потворного.

Анатолій Дем'яненко вже виступив з напівпрограмним інтерв'ю, де говорив знову ж про інфраструктуру. Спочатку він розкритикував позицію, що «федерація футболу не будівельна компанія», а потім розповів про рясну програму реконструкції стадіонів, яку виношує київська мерія. Вийшло якось нелогічно - так хто ж будувати-то буде, ФФК або КМДА? Тим більше, наскільки я розумію, договір з місцевою владою укладено саме у «старій» федерації на чолі з «старовіром» Ігорем Кочетовим і я не чув, щоб Віталій Кличко і його команда так вже рвалися взяти посильну участь в футбольних чварах! Та ще так, щоб у них дивіденди від будь-якого будівництва виривали з рук - це ми!.. ні, це ми!..

Хоча які там стадіони. Краще б це чудовисько обло, пустотливо, стозевно і лаяй на метро Героїв Дніпра довели хоч до якогось розуму - щоб воно не так нагадувало втілене в бетоні прокляття міській владі навпіл з пам'ятником обману і корупції... Гаразд, вважатимемо, це особисте. Мені ж його з вікна видно.

Одним словом, сили і ресурси часто спрямовані бозна куди, а не на проведення змагань та розвиток (ні, відновлення!) горезвісної інфраструктури. Більш того, всі ці епізоди, звичайно, можна розглядати окремо - в кожному регіоні свої особистісно-громадські особливості; ось тільки занадто їх багато і всі вони про одне - про владу. Про стадіони - потім. Якщо до них дійде», - написав Франков у свіжому випуску журналу «Футбол».

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше