13/02/2018 09:43 238

Олександр Хацкевич — про Бойка, Самбрано, Вербича та Ротаня

Головний тренер «Динамо» розповів про шанси потрапляння у перших матчах 2018 року в основний склад Руслана Ротаня, Бенджаміна Вербича та Карлоса Самбрано.

— Журналістам із Києва, мабуть, видніше, що новачки вже гратимуть в основному складі. Якщо брати конкретно по кожному футболістові, то Бойко у нас з'явився лише позавчора і зіграв одну гру. Цей перший матч можна зіграти на емоціях, на певному куражі. Наступні 3-4 дні покажуть, в якому стані перебуває Денис.

Що стосується Самбрано, то є група футболістів, які швидко набирають форму. По медичних тестах, по тому функціональному стану, в якому він перебуває - він далекий від оптимальної форми. За тиждень йому буде важко підготуватися так, щоб претендувати на основний склад.

Вербич провів із нами всі збори і зробив це добре. Йому було особливо важко на першому зборі. Ми говорили з ним і Бенджамін говорив, що не звикнув працювати в такому дворазовому режимі. Ми цікавилися підготовкою, яка в нього була у попередніх клубах, то, в основному, був одноразовий режим тренувань. Тут він був в двохразовому режимі і йому було важко. Вербич із тих футболістів, яким потрібно тиждень чи десять днів, щоб привести себе в нормальний стан, але він вже приїхав підготовленим.

У своєму віці Руслан Ротань вражає загальним об'ємом роботи і тим професіоналізмом, з яким він підходить до свого стану, роботи і харчування. Не дивно, що в цьому віці він дуже добре виглядає.
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше