13/02/2018 10:29 167

Олександр Хацкевич: «Хльобас точно залишається з нами до літа»

Головний тренер «Динамо» — про гру форварда «біло-синіх» Дмитра Хльобаса.

— Хльобас проявив свої бомбардирські якості на цих двох зборах. Я його знаю ще по роботі з дублем. Помітно, що він додав у тактичному плані. Той період часу, який він провів у Білорусії і та робота, яку він виконував, пішла йому на користь.

Серед його сильних якостей можна виділити те, що він гравець штрафного майданчика. Може, він не такий великий обсяг роботи робить при втраті м'яча, вступаючи одразу у відбір, але він дуже небезпечний у штрафному майданчику. У нього і з лівої, і з правої ноги добре поставлені удари. Можу сказати, що він залишається з нами точно до літа і буде конкурувати з тими хлопцями в групі атаки, які у нас є. Тут вже все залежить тільки від нього.

На жаль, в Лізі Європи ми не можемо розраховувати на того ж Вербича та Ротаня. Але все одно в пріоритеті у нас залишається Чемпіонат і Кубок України. В Лізі Європи ми ставимо поетапно завдання проходити кожного суперника. Так що я сподіваюся, що не тільки ті хлопці, що з нами зараз на зборі, але і ті хлопці з молодіжної команди, які були з нами на першому зборі, теж будуть конкурувати і показувати хорошу гру в першу чергу за молодіжну команду, щоб була можливість залучати їх до ігор у Чемпіонаті та Кубку України».
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше