13/02/2018 14:34 128

Олександр Хацкевич: «Хлопці відпрацювали професійно, з хорошою атмосферою і бажанням»

Перед поновленням другої частини сезону у підсумковому інтерв'ю головний тренер «Динамо» оцінив рівень суперників в контрольних матчах.

«Якщо брати перший збір, то ми підбирали таких суперників, які будуть краще готові, тому що у них раніше починалися чемпіонати. У перших іграх нам потрібен був обсяг спільної роботи. Звичайно, на якість гри ми теж звертали увагу, але тут головне - загальний обсяг роботи з командами, які краще готові на даний момент. Ті суперники, які у нас були, показали, особливо на першому зборі, що були краще готові, ніж ми. Тож нам десь доводилося працювати і через «не можу», і протистояти досить сильним атлетично суперникам. Тож рівнем спарингів я повністю задоволений. Так, можливо, команди «Відеотон» і «Тяньцзінь Теда» випали з підбору спарингів у плані силового футболу, але всі інші суперники були досить кваліфікованими командами.

Оцінювати по зборах і контрольних іграх важкувато. Спеціально до матчів ми не готувалися. Тільки до останніх двох-трьох ми вже підводили хлопців конкретно до ігор, всі інші матчі були на тлі різної роботи. Тільки самі ігри покажуть, в якому саме функціональному стані ми підходимо. Хлопці відпрацювали досить професійно, з хорошою атмосферою і бажанням. Вони самі роблять атмосферу, клімат у команді. Все було дуже добре, все пройшло без моментів, на які нам, тренерам, варто було б звертати увагу в плані підходу до їх професійних обов'язків», - розповів Олександр Миколайович.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше