13/02/2018 14:49 125

Уболівальникам «Динамо», які планують підтримати команду в Афінах (час зустрічі)

Згідно з домовленостями між ФК «Динамо» (Київ) та ФК АЕК для максимального гарантування безпеки вболівальників команди гостей під час перебування в м.Афіни доводимо до вашого відома наступне.

Уболівальники «Динамо» збираються на стадіоні Калімармаро о 19.00, звідки о 19.30 вирушать автобусами на Олімпійський стадіон (вартість проїзного квитка – 1,40 євро) під супроводом поліції. Після закінчення матчу вболівальників «Динамо» попросять на деякий час затриматися на трибунах стадіону, після чого вони будуть відправлені автобусами до стадіону Калімармаро та до інших місць у центрі Афін.

З метою запобігання можливих інцидентів органи правопорядку м.Афіни наполегливо пропонують уболівальникам «Динамо» не користуватися громадським транспортом у день матчу, оскільки таким транспортом користується переважна більшість уболівальників ФК АЕК.

Також для вашої безпеки афінська поліція просить надати назви готелів, у яких ви будете зупинятися (на електронну адресу dynamo-fan@ukr.net) або повідомити про свої плани перебування в центрі Афін для того, щоб отримати поліцейський супровід.

Крім того, афінська поліція наголошує, що вона буде з особливою ретельністю (заплановано подвійний контроль на шляху до входу на стадіон) перевіряти на відповідність до регламентних норм банери вболівальників обох клубів.

Бажаємо приємного перегляду матчу та найкращих вражень від подорожі до Афін!

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше