13/02/2018 15:06 213

Skoda – новий партнер УПЛ

Українська Прем’єр-ліга домовилася про партнерські відносини з компанією Skoda.

Сьогодні, 13 лютого 2018 року, на НСК «Олімпійський» був представлений новий автомобільний партнер української Прем’єр-ліги. Президент організації Володимир Генінсон заявив, що співпраця з компанією Skoda розрахована до кінця поточного сезону. Скільки від нового партнера отримають клуби української Прем’єр-ліги, офіційні особи не повідомили.

Президент УПЛ Володимир Генінсон підкреслив:

«Ми раді повідомити, що ТМ Škoda через свого представника компанію «Єврокар» вирішила стати автомобільним партнером УПЛ. Ми всі знаємо, що ТМ Škoda впродовж багатьох років підтримує й допомагає розвиватися спорту в усьому світі. Раді, що компанія звернула увагу і на нас і тепер буде активно підтримувати футбол в Україні. Ні для кого не секрет, наскільки непросто в нинішній час складних економічних умов знайти підтримку великого бізнесу. Škoda — автомобільний бренд зі світовим ім’ям, який із року в рік зростає й розвивається. Тому без перебільшення, ми дуже раді можливості співпраці, від якої, я впевнений, український футбол тільки виграє».

Довідка

ТОВ «Єврокар» — офіційний дистриб’ютор автомобілів Škoda в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній «Атолл Холдинг», яка є одним із провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа Škoda є однією з найбільших в Україні та визнана однією з найкращих у Європі в сфері організації роботи сервісної мережі та рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше