13/02/2018 15:56 203

Генінсон: «Домовилися зі Skoda на певну суму, яку УПЛ розподілить між всіма клубами на рівні частини»

Президент УПЛ Володимир Генінсон у коментарі «Футбол 24» розповів про умови співпраці з новим спонсором Прем'єр-ліги компанією Skoda.

– Які умови співпраці зі Skoda?

– Ми домовилися зі Skoda на певну суму, яка заходить у Прем'єр-лігу, а УПЛ розподіляє між всіма клубами на абсолютно рівні частини. Якщо ви хочете дізнатися, яка це сума, є два варіанти: звернутися у будь-який клуб, і якщо вони захочуть – то розкажуть, або почекати поки ми висвітлимо свою фінансову звітність у кінці сезону.

– Чи повторилась ситуація, яка була минулого разу щодо незадоволення клубів по формулі розподілення. Тому що більш багаті клуби хочуть отримувати відповідно до результатів, а клуби, які знаходяться нижче у таблиці, хотіли, щоб все було порівну?

– На цей раз абсолютно ні. Тому що після того, як ми надіслали опитування, впродовж 40 годин отримали 11 відповідей «так». 12-та відповідь прийшла трошки пізніше. Всі погодилися.

Якщо ми будемо далі співпрацювати зі Skoda, ми запропонуємо своє бачення розподілення. Клуби будуть вирішувати – розподілення в рівних частинах, чи все-таки від зайнятого місця та кількості очок.

– Які домовленості щодо продовження співпраці?

– Є пункт у договорі, де у них є першочергове право залишитись автомобільним партнером на наступний сезон.

Нагадаємо, що сьогодні Skoda стала новим партнером УПЛ, а також відбулося жеребкування другого етапу чемпіонату України.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше