14/02/2018 19:34 207

Прес-конференція Миколи Морозюка

​На передматчеву прес-конференцію напередодні виїзного поєдинку з грецьким «АЕКом» наставник «Динамо» Олександр Хацкевич прийшов разом з півзахисником і віце-капітаном команди Миколою Морозюком.

Спочатку питання журналістів, як зазвичай, адресувалися гравцеві, який, відповівши на них, вирушив на тренування:

- Наскільки ви морально готові до того, що «АЕК» буде грати жорстко і грубо?

- Ми готуємося до цієї гри дуже серйозно і знаємо, що це за суперник. Подивилися чимало їхніх ігор, знаємо, що непросто грати при такій підтримці, як тут. Бачили, що «АЕК» - організована і досить жорстка команда, але у нас є свої завдання, і ми приїхали за позитивним результатом, так що повинні бути готові до всього.

- Наскільки звикли до новачків команди в ігровому плані? Зв'язки і взаємодії вже напрацювали?

- У нас було для цього час - ми місяць працювали разом і провели достатню кількість ігор. Також згадували зв'язку між старими гравцями, напрацьовували їх з новими, тому завтра ніяких проблем бути не повинно.

- Вам на іспанських зборах грецькі розвідники не заважали?

- Ні. Думаю, вони були, але я їх не бачив, і ніхто нам не заважав.

- На зборах команда серйозно працювала функціонально. Як оцінюєте свої фізичні кондиції, в порівнянні з минулими роками?

- Дійсно, ми зробили великий обсяг роботи на зборах, зіграли багато спарингів. Сподіваюся, до завтрашнього матчу готові на всі 100%. Упевнений, буде важко, але ми повинні зробити максимум, а може, і зробити неможливе, щоб битися на рівних. У суперника є певна перевага, оскільки у них зараз розпал чемпіонату, вони грають багато офіційних матчів. Ми нічого не можемо змінити, так що все будемо доводити на футбольному полі.

- З Дмитром Чигринським не спілкувалися з приводу майбутнього матчу?

- Ні, не зідзвонювалися (посміхається).

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше