Усе вирішиться в Києві. «Динамо» зіграло внічию з АЕКом

Динамо Київ 16 Лютого, 00:05 738
Усе вирішиться в Києві. «Динамо» зіграло внічию з АЕКом | 19-27
У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи київське «Динамо» в Афінах зіграло внічию з АЕКом - 1:1.

Кияни розпочали матч обережно. Однак і від АЕКа очікуваного штурму на стартових хвилинах не відбулося.

Неприємний епізод стався у штрафній «Динамо». Після удару гравця грецької команди Денис Бойко невдало вийшов із воріт, намагаючись вибити м'яч, але збив своїх партнерів по команді та суперника. Особливо від зіткнення постраждав Денис Гармаш, якому довелося продовжити грати із пов'язкою на голові.

Після кількох фолів Євген Хачеріді вже на 5-й хвилині зустрічі отримав від арбітра жовту картку.

Після перших 15-ти хвилин «Динамо» почало контролювати центр поля та наближатися до воріт суперника.

На 19-й хвилині матчу Дерліс Гонсалес зробив простріл з правого флангу, після чого в чужій штрафній першим на м'ячі виявився Віктор Циганков, який відправив круглого точно в сітку воріт АЕКа! Перший офіційний гол команди у 2018 році!

Шалений ритм та насичений графік у чемпіонаті Греції не міг не позначитися на функціональному стані АЕКа, підопічні Хацкевича виглядали більш свіжо та впевнено.

Команди створили мало моментів та багато порушували правила. Помітно, що «Динамо» та АЕК розуміють вважливість матчу та бояться за результат.

У першому таймі по «фатальному» гірчичнику отримали Марко Лівая за симуляцію та Огнен Враньєш за грубу гру проти Віктора Циганкова. Вони пропустить матч-відповідь у Києві через перебір жовтих карток.

На початку другого тайму АЕК заволодів ініціативою.

«Динамо» засіло на своїй половині поля, повністю закрившись в обороні.

Маноло Хіменес провів дві заміни: Лазарос Христодулопулос вступив у гру замість Віктора Клонарідіса та Серхіо Араухо вийшов на поле замість Гіоргоса Якумакіса.

Денис Гармаш та Євген Хачеріді, схоже, забули про жовту картку та часто грали дуже ризиковано проти суперника.

АЕК продовжував атакувати великими силами.

Денис Бойко кілька разів рятував «Динамо», парируючи небезпечні удари. Однак на 80-й хвилині тиск грецької команди стримати не вдалося.

Лазарос Христодулопулос виконав подачу, а Астріт Айдаревич, який за хвилину до того вийшов на поле, з метра влучив у ворота киян і зрівняв рахунок у матчі - 1:1.

Олександр Хацкевич провів першу заміну у матчі – Артем Бєсєдін вийшов на поле замість Дениса Гармаша.

Греки продовжували йти вперед великими силами.

Тренерський штаб «Динамо» на останній хвилині зустрічі провів ще одну заміну: замість Мораєса вступив у гру Шапаренко.

У напруженому та важкому матчі «Динамо» здобуло нічию - 1:1. Такий результат на виїзді є позитивним підсумком зустрічі для команди Хацкевича. Все вирішиться у матчі в Києві, який відбудеться через тиждень, 22 лютого.