Динамо Київ 16 Лютого, 21:17 706
Йожеф Сабо: «АЕК - дуже слабка команда — «Динамо» однозначно повинно її обіграти» | 19-27
Колишній тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо поділився враженнями з 1927.kiev.ua про виїзний матч 1/16 ЛЄ АЕК - «Динамо».
— «Динамо» ще не готове до сезону. Якщо в першому таймі кияни забили і часто атакували, то в другому просто захищалися і майже не виходили в атаку. В середній лінії теж немає кого виділити. По-перше, динамівці ще фізично неготові, по-друге, у столичної команди майже немає футболістів, які можуть обіграти гравця один-в-один. А молоді хлопці загубилися на полі — ніби їх і не було.

АЕК - дуже слабка команда — «Динамо» однозначно повинно її обіграти. Нічого особливого греки не показали та й моментів гострих було небагато, лише забитий м'яч. Вочевидь, під час перерви кияни отримали завдання відійти до власних воріт і грати на контратаках, але їх-то не було... Не складалося вийти в контратаку. Ударів по воротах теж не було. Що ж це за футбол такий? Вся команда захищалася, а АЕК нічого не міг зробити.

Пропущений гол? Бойко робив все за правилами — захищав ближню штангу, бо саме туди міг пройти удар. На дальню стійку він не встигнув після подачі, але там мав бути захисник. В цьому пропущеному м'ячеві Дениса не можна винити.

Побачимо, якою буде гра в Києві. В першому матчі я очікував від греків більшого. Тепер вдома кияни повинні перегравати АЕК.