Чемпіонат U-21. «Динамо» перемогло «Олімпік» та вийшло у лідери першості

Динамо Київ 17 Лютого, 16:33 1035
Чемпіонат U-21. «Динамо» перемогло «Олімпік» та вийшло у лідери першості  | 19-27
У суботу, 17-го лютого, молодіжна команда «Динамо» провела перший офіційний поєдинок у весняній частині сезону.

Суперником підопічних Юрія Мороза став донецький «Олімпік». Нагадаємо, до відновлення чемпіонату наша команда готувалася на зборах у Туреччині, а останній тиждень провела у Києві.

Було помітно, що наші хлопці скучили за офіційними поєдинками, тому розпочали гру доволі активно. Одразу ж Роман Вантух міг виводити свою команду вперед, аое не реалізував вихід віч-на-віч із воротарем. Активними були Георгій Цитаїшвілі та Богдан Лєднєв – саме йому вдалося відзначитися вже на 11-й хвилині: Алексєєв зліва увірвався до штрафного майданчика і віддав чудовий пас на Богдана, який відправив його вже у порожні ворота. А ще через 10 хвилин той же Лєднев здорово виконав кутовий, і його передачу майстерно головою замкнув Алібеков.

Надалі наша команда продовжувала володіти ініціативою та контролювати події на полі. Можливо лише трохи збавивши оберти наприкінці тайму. Та втім це не завадило регулярно проводити стрімкі та перспективні атаки, використовуючи, як фланги, так і центр поля. Зокрема, небезпечно зі штрафного пробивав Лєднєв, просто шикарний момент мав Цитаїшвілі після пасу Богдана, проте з кількох метрів послав м’яч над поперечиною, дальнього удару завдавав Олександр Петрусенко – і це не повний перелік можливостей для взяття воріт, які наша команда мала до перерви.

Щойно розпочався другий тайм, рахунок до великого довів Сергій Булеца. Цитаїшвілі здорово пройшов флангом та зробив гострий простріл до штрафного майданчика, де на ньго відгукнувся Булеца, який ефектно у падінні переправив м'яч у сітку. Хороші спроби записали до свого активу Вантух та Цитаїшвілі. Але під час однієї з атак суперника кияни дозволили Надірадзе завдати удару головою – він виявився влучним, і, таким чином, «Олімпік» дещо скоротив відставання у рахунку. Слід віддати належне супернику, через певний час він міг забити і другий м’яч, але Маханьков зумів витягти м’яч з-під самісінької поперечини.

Було помітно, що у другому таймі не все виходить у нашої команди, як у першому, особливо, при діях у захисті. Підтвердженням цьому став другий пропущений м’яч. «Олімпік» скористався стандартним положенням, і Надірадзе після подачі кутового головою спрямував м'яч у сітку, оформивши дубль та повернувши інтригу цьому матчу. Кінцівка не була позбавлена драматизму та напруження. З ударом Дениса Янакова з близької відстані впорався воротар, як і з ударом Булеци головою майже впритул. Та вже у компенсований час кияни досягли свого, заробивши стандартне положення. Алібеков чудовим ударом зі штрафного встановлює остаточний рахунок 4:2. Перша перемога молодіжної команди «Динамо» у другій частині сезону.

Після 20-го туру «Динамо» набрало 41 очке. Перемога над «Олімпіком» дозволила киянам вийти на першу сходинку турнірної таблиці, випередивши «Шахтар» на одне очко. Зазначимо, що у киян на один зіграний матч менше (виїзна гра з «Маріуполем»).